Ми переможці! Вітаємо з 1 місцем!Всесвітній день дитини!Школа активного батьківства"Рідна мова в серці з ранніх літ!"Конкурс поробок "Осінь золота"Загальноміський суботник!

Ми раді вітати Вас на сторінці нашого дитячого садочка "Золота рибка"!

2 груд. 2019
Ми переможці! Вітаємо з 1 місцем!
Команда закладу "Супер драй" здобула перемогу в районних фізкультурних змаганнях "Крок за кроком"
20 лист. 2019
Всесвітній день дитини!
В рамках Всесвітнього дня дитини проведено захід Let.s Plau "Давай зіграємо". Гра "Багс Бані" "Асоціації", "Леді БАГ", "Лоли подорожують Харковом", пазли Тролі", фізхвилинка з Смішариками та ще багато цікавого.
15 лист. 2019
Школа активного батьківства
Пізнавально, цікаво і для батьків, і для дітлахів!
8 лист. 2019
"Рідна мова в серці з ранніх літ!"
До дня Української писемності та мови в закладі проведено музичну розвагу.
22 жовт. 2019
Конкурс поробок "Осінь золота"
Щиро вдячні вихованцям та їх батькам за участь в конкурсі поробок. За їх небайдужість, фантазію, багату уяву та творчий підхід до справи. Завершуючим акордом конкурсу стало нагородження учасників.
19 жовт. 2019
Загальноміський суботник!
Колектив нашого закладу активно долучився до проведення загальноміського суботнику. Приведено в належний вид прилеглу та власну териториї.