21 лют. 2018

"LEGO" - чудова гра, це знає вся наша дітвора!

В рамках проведення Тижня безпеки проведено ряд розвивальних ігор з "LEGO" щодо вивчення та закріплення знань з дорожнього руху.
15 лют. 2018

15 лютого - Свято Стрітення.

Це свято символізує проводи зими і очікування весни та початок радісного, світлого,чистого життя. Наші дітлахи разом з запрошеними батьками, провели зиму та зустріли весну веселими розвагами, конкурсами,хороводами. Наприкінці дійства було спалено символ зими - Морену.
15 лют. 2018

Святкуємо "Масляну"

Сьогоднішній день ,четверг,в народі називають "розгуляй".Саме з цього дня Масляна розгортається на всю широчінь- пригощяються смачними млинцями, водять хороводи та співають пісні.
14 лют. 2018

З Днем святого Валентина!

Найшірішим, найміцнішим, найдорожчим є кохання дітей до своїх рідний і близьких.З самісінького ранку наші вихованці дарували своїм мамам, татусям, бабусям свої поробки та свої почуття!
5 лют. 2018

Тренінг "Безмежний світ гри з LEGO"

Представники закладів, які є учасниками проекту «Сприяння освіті» в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та the LEGO Foundation (Королівство Данія) від 10.07.2010 року, завітали до нашого садочку , щоб взяти участь у тренінгу «Безмежний світ гри з LEGO» .
23 січ. 2018

Семінар-практикум для вихователів!

В межах семінару-практикуму на тему "Патріотичне виховання засобами інтегрованої освітньої діяльності", вихователі були залучені до інтерактивних ігор з LEGO конструктором.
19 січ. 2018

"Свято Водохрещя"

З метою поглиблення знання вихованців про свято Водохреща, звичаї, обряди, традиції, пов'язані з циклом Різдвяних свят; виховувати повагу до традицій наших прапрадідів, патріотизм, милосердя, почуття прекрасного в закладі проведено музично-спортивну розвагу.
12 січ. 2018

"Старий рік у ноги-Новий у пороги"

З піснями, веселими танцями, цікавими розвагами наші дітлахи провели рік Півня та радісно зустріли рік Собаки!
9 січ. 2018

Різдво: історія свята для дітей!

Сьогодні наші вихованці ознайомилися з історією свята Різдва Христова. В різдвяну ніч народилась не просто дитина, а надія цілого людства. Надія на краще життя, справедливості і перемогу добра!
2 січ. 2018

Увага! Тимчасове призупинення навчально-виховного процесу

З 16.07.2018 року по 17.08.2018 року в закладі буде тимчасово призупинено навчально-виховний процес для проведення ремонтних робіт у літній період 2018 року.