5 груд. 2018

Практичні заняття для вихователів

Вихователь-методист провела практичні заняття для вихователів на тему "Ігрові технології"
22 лист. 2018

Консультація для батьків!

Для батьків наших вихованців проведено консультацію з питань охорони життя і здоров,я дітей.
22 лист. 2018

В закладі триває "Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності".

В рамках "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності" та з метою вироблення правильних дій, правил та навичок безпечної поведінки дітей у випадку виникнення надзвичайних ситуацій , до нас завітали старший інспектор з ОД ВЗГ УПП ст. лейтенант поліції Петухов М.Г. та інспектор ВЗГ УПП капрал поліції Черкашин Д.М. Вони провели бесіди в групах дітей старшого віку для удосконалення теоретичних та практичних навичок.
20 лист. 2018

Методичне об,єднання вихователів-методистів ЗДО Основ,янського району.

Сьогодні на базі нашого закладу проведено методичне об,єднання вихователів-методистів ЗДО на тему: "Особливості організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку відповідно Освітньої програми "Впевнений старт".
9 лист. 2018

"Професії знай-іграшкам допомагай"

Під такою назвою проведено музичну розвагу в усіх вікових групах.
9 лист. 2018

День української писемності та мови!

9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. Кожен народ відбувся тоді, коли усвідомив себе у рідному слові.
8 лист. 2018

Протипожежне тренування.

З метою навчання керівного складу та перевірки дій учасників освітнього процесу і постійного складу ЗДО у разі виникнення пожежі, в закладі проведено протипожежне тренування.
8 лист. 2018

Фізкультурні заняття та "LEGO"

Для студентів ХГПА проведено відкриті заняття з фізкультури з застосуванням елементів конструктора "LEGO"
5 лист. 2018

Прибирання території!

В закладі проведені роботи по благоустрою власної та прилеглої території.
1 лист. 2018

Фізкультурні змагання "Крок за кроком"

З метою організації поглибленої фізкультурно-оздоровчої роботи з вихованцями старшого дошкільного віку, розвитку фізичного та психічного здоров,я дітей в закладі пройшли фізкультурні змагання "Крок за кроком".