21 черв. 2018

Літне оздоровлення дітей!

В закладі проводяться заходи з літнього відпочинку та оздоровленню дітей. В ігровій формі та згідно з планом відбулися заняття з плавання.
8 черв. 2018

Звіт керівника ДНЗ про діяльність за 2017/2018 навчальний рік.

Сьогодні, о 17.00, відбулося звітування керівника навчального закладу на загальних зборах учасників навчально-виховного процесу та громадськості закладу освіти про виконану роботу.
8 черв. 2018

Конкурс-змагання "Вітаміни-наші друзі"

З метою поглибленого ознайомлення з вітамінами, їх значення та важливість, в закладі проведено командний конкурс-змагання. Конкурсанти озвучили вірші, загадки та прислів,я на задану тему. За допомогою конструктора "LEGO" конструювали моделі овочів та фруктів. Команди - переможці отримали нагороди.
1 черв. 2018

1 червня- Міжнародний день захисту дітей!

Міжнародний день захисту дітей є не тільки святом для дітей, він нагадує суспільству про неохідність їх захисту. В цей день проводять різноманітні розважальні, спортивні, культурні заходи. Наші дітлахи подивилися лялькову виставу, брали участь в конкурсі "Малюнок на асфальті" та в спортивних змаганнях.
31 трав. 2018

До побачення, садок дитячий!

Заключним акордом відбулися свята випуску до школи в групах № 11 та № 5. Завідувач та вихователі з душевним теплом та найкращими настановами провели вихованців до школи. Дітлахи разом з батьками щиро дякували та бажали садочку подальшого розвитку.
30 трав. 2018

В закладі тривають свята випуску до школи!

Вихованці групи № 6 сьогодні урочисто та трепетно провели свято випуску до школи.
24 трав. 2018

Свято випуску в школу!

В групі № 12 відбулося свято випуску в школу. Це було емоційно, яскраво, весело та красиво.
17 трав. 2018

День вишиванки в нашому закладі!

День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня. В 2018 році День вишиванки припало на 17 травня. Наші дітлахи в барвистих вишиванках, віночках, з чудовим настроєм та мелодійними українськими піснями святкували День вишиванки.
15 трав. 2018

Проведення протипожежного тренування!

З метою перевірки дій учасників освітнього процесу та постійного складу ЗДО у разі виникнення пожежі .сьогодні було проведено протипожежне тренування. Колектив та вихованці з поставленими завданнями впоралися
11 трав. 2018

Лялькова вистава "Чарівна академія безпеки"

Улюблені герої казок та мультфільмів цікаво та повчально ознайомили дітлахів з основними правилами поводження вдома, на вулиці, в транспорті.