19 вер. 2018

Тренінг для батьків "Безмежний світ гри з LEGO"

Вихователем - методистом проведено інтерактивні ігри з батьками на тему: "Годинники та їх різновиди".
14 вер. 2018

Музична подорож в казкову країну "LEGO"

Проведено музичну розвагу в ігровій формі з елементами конструювання.
3 вер. 2018

Святкуємо День знань!

День знань завжди яскраве, емоційне та хвилююче свято. Лунають привітання та теплі поздоровлення. Бажаємо дітям бути сумлінними, розумними, вихованими! В закладі проведено музичну розвагу, театралізовану виставу та конкур малюнків на асфальті.
23 серп. 2018

Зі святами! День міста та День незалежності України!

В закладі проведено музично-розважальні заходи присвячені Дню міста та Дню незалежності України.
20 серп. 2018

Відкриття після ремонту

Заклад відчинив двері після ремонтних робіт
26 лип. 2018

Ремонтні роботи

продовжується підготовка до 1 вереня
16 лип. 2018

Призупинення навчально-виховного процесу

З 16.07.2018 по 17.08.2018 тривають ремонтні роботи
21 черв. 2018

Літне оздоровлення дітей!

В закладі проводяться заходи з літнього відпочинку та оздоровленню дітей. В ігровій формі та згідно з планом відбулися заняття з плавання.
8 черв. 2018

Звіт керівника ДНЗ про діяльність за 2017/2018 навчальний рік.

Сьогодні, о 17.00, відбулося звітування керівника навчального закладу на загальних зборах учасників навчально-виховного процесу та громадськості закладу освіти про виконану роботу.
8 черв. 2018

Конкурс-змагання "Вітаміни-наші друзі"

З метою поглибленого ознайомлення з вітамінами, їх значення та важливість, в закладі проведено командний конкурс-змагання. Конкурсанти озвучили вірші, загадки та прислів,я на задану тему. За допомогою конструктора "LEGO" конструювали моделі овочів та фруктів. Команди - переможці отримали нагороди.