2 груд. 2016

З першим снігом!

В закладі проведено спортивну розвагу на зимову тему. Діти раділи чудовій погоді та першому снігу.
24 лист. 2016

Фінальні фізкультурні змагання "Крок за кроком"

Сьогодні,на базі нашого закладу, відбулися фінальні фізкультурні змагання "Крок за кроком".Учасники змагань (команди -переможці II туру ДНЗ №№ 52,72,353,420) демонстрували спритність,синхронність,швидкість та командну згуртованність.Вихованців та їх вихователів було нагороджено грамотами та подарунками.
18 лист. 2016

"Тиждень безпеки"

З метою пропаганди здорового та безпечного способу життя серед дітей в закладі пройшов "Тиждень безпеки" Працівниками та дітьми підготовлено розвагу за тематикою безпеки дитини.
17 лист. 2016

2 тур (районий) змагань "Крок за кроком"

Команда нашого закладу "Позитив"відзначена грамотою за активну участь у 2 турі районих фізкультурних змагань "Крок за кроком" серед дітей старшого дошкільного віку, який відбувся в ДНЗ №353.
9 лист. 2016

Вистава "Пригоди порося Фунтика і Беладонни"

Прості і зворушливі історії про порося Фунтика і його друзів із задоволенням дивилися наші вихованці.Ці пригоди вчать як добро перемагає зло.А ще персонажі цікаво розповіли про правила безпеки руху.Діти весело і пізнавально провели цей час.
4 лист. 2016

Конкурс поробок "Чарівна осінь"

Наші вихованці разом з батьками проявили свої здібності,вміння та фантазіюю.Багато поробок було виготовлено з природнього матеріалу (горобина,ялинкові шишки,барвисте листя,дубові жолуді). Кращі роботи було відзначено грамотами.
31 жовт. 2016

Увага батьки!

На сайті закладу в розділі Благодійні внески розміщено ПАМ`ЯТКУ щодо надання Благодійної допомоги
31 жовт. 2016

1 тур районних фізкультурних змагань "Крок за кроком".

З метою організації поглибленої фізкультурно-оздоровчої роботи з вихованцями старшого дошкільного віку в закладі проведено 1 тур змагань "Крок за кроком"
26 жовт. 2016

Свята тривають!

Сьогодні відбулися святкові ранки в групах №№8,5,12.
25 жовт. 2016

Розпочалися ранки "Свято осені"

В барвистому одязі,під ліричну мелодію діти співали,розповідали та розігрували невеличкі спектаклі про чарівну осінь.