15 лют. 2021

Йде Весна червонощока!!!

Сьогодні Стрітення! Чудово! І сонце в небо попливло Та усміхнулось світанково, Щоб світло й тепло нам було. Хай літо зиму переможе, Бо так вже хочеться тепла. А так і буде. Дуже схоже, Що вже весна до нас прийшла.
12 лют. 2021

Міні проєкт "Даріть книги з любов’ю!"

Всім з дитинства добре знайомий вираз «Книга – найкращий подарунок». І це дійсно так. Література – це вікно у світ, джерело нових знань, ключ до нових емоцій і переживань.
29 січ. 2021

Проєкт "Червона книга України"

З метою формування у дітей бережливого ставлення до природи, вміння цінувати її, усвідомлювати відповідальність за навколишній світ, взакладі проведено навчання через гру "Червона книга України!
25 січ. 2021

До уваги батьків! Тимчасове призупинення освітнього процесу.

З 19.07.2021 по 18.08.2021 для проведення ремонтних робіт у літній період 2021 року в закладі буде тимчасово призупинено освітній процес. В травні відбудеться анкетування і вихованців організовано переведуть до ЗДО № 420.
22 січ. 2021

Спортивна розвага "Ялинка-веселинка"!

З метою формування здорового способу життя та розвитку у дітлахів почуття бережливого ставлення до природи, під час прогулянки проведено спортивну розвагу. Погода сьогодні сприяла веселим розвагам.
15 січ. 2021

Розвага "Радість зимових свят"

Вистачить розваг для всіх, Скрізь звучить веселий сміх! Бо зима — це чарівниця! Сумувати не годиться.
13 січ. 2021

Ой зима, зима,зима!

Падав сніг, падав сніг- для усіх, усіх, усіх, і дорослих і малих, і веселих і сумних.
4 січ. 2021

Книга історій успіху

В рамках проєкту "Сприяння освіті", до нашого закладу завітала особлива, унікальна книга "Книга історій успіху, що єднає і надихає".Ми з повагою та радістю приєдналися до спілки авторів. Створили історію успіху нашого закладу.
28 груд. 2020

Ой струнка ялинка в нас!

З урахуванням вимог санітарного законодавства, в закладі проведено Новорічні свята. Красуня-ялинка привітно зустріла малечу. Співали пісні, декламували віршики, водили хороводи!Весело, радісно,святково!
21 груд. 2020

Годівницю збудували-всіх птахів нагодували!

Плаче пташечка маленька, їй зимою важко жить. Ти горобчику не плач, у саду, на клені годівнички он висять,повні різних зерен.