10 трав. 2018

Конкур "Матусини помічники"приурочений до Дня матері!

Це одне з самих зворушливих свят і ми від усієї душі вітаємо дорогих мам. Хай світлом і добром відгукуються в душі дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість. Команди з задоволенням змагалися в конкурсах:- "Подарунок для мами", - "Комплімент для мами", -"Вірші, приказки, прислів,я про маму", "Вгадай маму", "Допоможи мамі".Переможці отримали грамоти та подарунки.
8 трав. 2018

У рамках проекту "Шкільний працівник поліції"

Щиро вдячні Управлінню патрульної поліції в Харківській обл. відділу зв,язків з громадкістю в особі інспектора Поджарової Катерини Сергіївни за проведеня профілактичних заходів щодо запобігання дитячому дорожно-транспортному травматизму.
8 трав. 2018

Пам'ятаємо! Перемагаємо!

Вшановуючи День пам,яті та примирення і День перемоги в закладі проведено пізнавальну та розважальну програму.
26 квіт. 2018

1 тур районного конкурсу "Маленькі дарування"

Сьогодні в закладі проведено 1 тур районного конкурсу "Маленькі дарування" серед дітей старшого віку за номінаціями; - "Маленький співак", - "Маленькі вокалісти", - Маленькі танцюристи", -"Маленький декламатор".
21 квіт. 2018

Щорічна всеукраїнська акція "День довкілля"

Працівники нашого закладу активно долучилися до щорічної всеукраїнської акції "День довкілля". Прибирали свою та прилеглу територію, збирали сміття, обкопували та білили дерева. Сонячна погода, колективна праця, бадьорий настрій!
19 квіт. 2018

"Хто багато читає, той багато знає!"

Вже стало традицією проводити розвагу - бібліофреш, присвячену Книзі, серед груп старшого віку!Команди "Оптимісти", "Перлини" та "Маска" змагалися в конкурсах: - оживи картину, - склади казковий пазл, -прислів,я та приказки про книгу, - відгадай казкового героя, -конкурс капітанів. Вихованці продемонстрували свою обізнаність, спритність, акторство , вміння декламувати. Команди отримали в подарунок цікаві, пізнавальні, яскраво оформлені книги. Золото добувається із землі а знання із книги.
12 квіт. 2018

До уваги ! Готуємося до проведення 1 туру районного конкурсу "Маленькі дарування" серед дітей старшого дошкільного віку.

З метою виявлення й підтримки обдарованих дітей, розвитку творчого потенціалу особистості дитини старшого дошкільного віку з 23.04.2018 по 27.04.2018 в закладі буде проведено 1 тур районного конкурсу. Запрошуємо батьків та вихованців активно долучитися до конкурсу в таких номінаціях: "Маленький співак", "Маленькі вокалісти", "Маленькі танцюристи", "Маленький декламатор".
5 квіт. 2018

Святкування Великодня!

Великдень- найбільше православне свято. яке символізує торжество віри та початок нового життя. Смачна паска - головна страва Великодня. Депутат Верховної ради А. Денисенко привітав вихованців та працівників закладу зі святом та подарував паски.Дякуємо за увагу та турботу!
29 бер. 2018

Конкурс куточків розвитку мовлення

З метою створення розвивального середовища в кожній групі створено куточок мовлення, музичний, театральний, патріотичний, природознавчий куточок. Найбіільш цікаві, грунтовні та тематично відповідні куточки в групах №№ 3,8,9.
14 бер. 2018

Благодійна акція " Від дітей Основ,янського району для дітей міста Красногорівка"

Вихованці нашого закладу разом з батьками та вихователями активно долучилися до благодійної акції.Щиро вдячні за небайдужість , чуйність та підтримку. Дітям і всім жителям м. Красногорівка бажаємо здоров,я та мирного неба.