1 черв. 2018

1 червня- Міжнародний день захисту дітей!

Міжнародний день захисту дітей є не тільки святом для дітей, він нагадує суспільству про неохідність їх захисту. В цей день проводять різноманітні розважальні, спортивні, культурні заходи. Наші дітлахи подивилися лялькову виставу, брали участь в конкурсі "Малюнок на асфальті" та в спортивних змаганнях.
31 трав. 2018

До побачення, садок дитячий!

Заключним акордом відбулися свята випуску до школи в групах № 11 та № 5. Завідувач та вихователі з душевним теплом та найкращими настановами провели вихованців до школи. Дітлахи разом з батьками щиро дякували та бажали садочку подальшого розвитку.
30 трав. 2018

В закладі тривають свята випуску до школи!

Вихованці групи № 6 сьогодні урочисто та трепетно провели свято випуску до школи.
24 трав. 2018

Свято випуску в школу!

В групі № 12 відбулося свято випуску в школу. Це було емоційно, яскраво, весело та красиво.
17 трав. 2018

День вишиванки в нашому закладі!

День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня. В 2018 році День вишиванки припало на 17 травня. Наші дітлахи в барвистих вишиванках, віночках, з чудовим настроєм та мелодійними українськими піснями святкували День вишиванки.
15 трав. 2018

Проведення протипожежного тренування!

З метою перевірки дій учасників освітнього процесу та постійного складу ЗДО у разі виникнення пожежі .сьогодні було проведено протипожежне тренування. Колектив та вихованці з поставленими завданнями впоралися
11 трав. 2018

Лялькова вистава "Чарівна академія безпеки"

Улюблені герої казок та мультфільмів цікаво та повчально ознайомили дітлахів з основними правилами поводження вдома, на вулиці, в транспорті.
10 трав. 2018

Конкур "Матусини помічники"приурочений до Дня матері!

Це одне з самих зворушливих свят і ми від усієї душі вітаємо дорогих мам. Хай світлом і добром відгукуються в душі дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість. Команди з задоволенням змагалися в конкурсах:- "Подарунок для мами", - "Комплімент для мами", -"Вірші, приказки, прислів,я про маму", "Вгадай маму", "Допоможи мамі".Переможці отримали грамоти та подарунки.
8 трав. 2018

У рамках проекту "Шкільний працівник поліції"

Щиро вдячні Управлінню патрульної поліції в Харківській обл. відділу зв,язків з громадкістю в особі інспектора Поджарової Катерини Сергіївни за проведеня профілактичних заходів щодо запобігання дитячому дорожно-транспортному травматизму.
8 трав. 2018

Пам'ятаємо! Перемагаємо!

Вшановуючи День пам,яті та примирення і День перемоги в закладі проведено пізнавальну та розважальну програму.