26 груд. 2017

Новорічні свята тривають!

Новий рік - це казка, в яку вірять не тільки діти , але і дорослі! Всім хочеться чудес та здійснення мрій і побажань.Люди вітають своїх друзів та близьких, дарують подарунки. Велика подяка голові Харківської міської ради Г.А.Кернесу за новорічні подарунки для вихованців.
22 груд. 2017

Рік Новий - казковий час!

Якщо щиро повірити в диво, то воно обов,язково станеться! Сьогодні в нашому садочку розпочалися святкові ранки - маленькі, яскрав,і цікаві дива. Малюки радо зустрічали Діда Мороза, Снігуроньку,Сніговика, Лисичку та інших казкових персонажів. Дітлахи та їх батьки щиро вдячні голові Харківської міської ради Г.А.Кернесу за новорічні подарунки.
19 груд. 2017

З днем святого Миколая!

Свято Миколая - найочікуваніший день у році для дітлахів. Чемні дітки обов,язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні - прутик. Напередодні свята діти пишуть листа зі своїми побажаннями та просять здоров.я для себе та батьків.Наші діти ознайомилися з традиціями цього свята та весело розважалися.
15 груд. 2017

Графік проведення новорічних свят!

Запрошуємо на новорічні свята,які відбудуться: 22.12.2017 - в групах №№ 2,3,4; 26.12.2017- в групах №№ 5,7,9,10; 27.12.2017 - в групах №№ 1,8,11,12; 28.12.2017 - в групі № 6.
1 груд. 2017

Вітаємо з перемогою!

Команда нашого закладу "Перлина" здобула перемогу в районному фізкультурному змаганні "Крок за кроком"
29 лист. 2017

День відкритих дверей!

Адміністрація закладу запросила батьків наших вихованців переглянути підсумкові тематичні заняття дітей в усіх вікових групах.
24 лист. 2017

2 тур районних фізкультурних змагань "Крок за кроком"

Сьогодні команда нашого закладу "Перлина"взяла участь у 2 турі районних фізкультурних змагань "Крок за кроком". Вітаємо з перемогою та бажаємо успіхів в фіналі!
23 лист. 2017

Проект "Сприяння освіті"

Наш заклад, "ДНЗ № 24",є учасниками проекту «Сприяння освіті» в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та the LEGO Foundation (Королівство Данія) від 10.07.2010 року.Сьогодні ми отримали матеріал для цікавої та плідної роботи.
20 лист. 2017

Тренінг "Шість цеглинок"

У рамках проекту "Сприяння освіті" для педагогів нашого закладу проведено міні - тренінг "Шість цеглинок" "LEGO"
17 лист. 2017

Театралізована вистава для дітей

Казкові персонажі в ігровій формі ознайомили дітей з правилами дорожнього руху та правилами поведінки при пожежі.