25 жовт. 2018

"Осінь золота"

Під такою назвою сьогодні відбулися свята для нашої малечи.
18 жовт. 2018

Відкриті заняття для студентів ХГПА

Сьогодні для студентів ХГПА проведено відкриті заняття з фізичного виховання за вимогами освітньої лінії "Особистість дитини".
12 жовт. 2018

Розвага для батьків!

Сьогодні в нашому закладі проведено соціо-батл присвячений Дню захисника України. Батьки змагалися в конкурсах а діти їх підтримували. Потім всі разом розважалися.
11 жовт. 2018

Brick mate - "цеглинковий друг"

В рамках проекту "Сприяння освіті" для обміну досвідом роботи з конструктором " LEGO-шість цеглинок" до нашого закладу завітали вихователі ЗДО № 420
5 жовт. 2018

Щиро вдячні!

Колектив закладу щиро вдячний Анатолію Денисенку за теплі слова, добрі побажання та чудове привітання!
4 жовт. 2018

Тренінг "Академія гри"

На базі нашого закладу для учасників проекту "Сприяння освіті" проведено тренінг "Академія гри"
4 жовт. 2018

Правила дорожного руху для дошкільнят!

У рамках проекту "Шкільний працівник поліції", згідно графіку, капралом Черкашиним Д.М. було профедено профілактичну бесіду про правила дорожного руху для дошкільнят. Вихованці старших груп уважно слухали правила поведінки на вулиці та відповідали на питання. Щиро вдячні Управлінню патрульної поліції у Харківській області ДПП за змістовну роботу з дітьми.
28 вер. 2018

" Один день в театрі ! "

Під такою назвою в садочку проведено музично-театральну розвагу. Все було як у дорослих! Діти стояли в черзі, придбали квитки, подивилися виставу. Наприкінці заходу брали участь в різноманітних конкурсах, які їм пропонували казкові герої.
21 вер. 2018

1 тур районного конкурсу дитячого малюнку " Наше дитинство - найкраща пора"

Підведено підсумки 1 туру районного конкурсу дитячого малюнку " Наше дитинство - найкраща пора". Переможці в різних номінаціях отримали грамоти та подарунки.
19 вер. 2018

Тренінг для батьків "Безмежний світ гри з LEGO"

Вихователем - методистом проведено інтерактивні ігри з батьками на тему: "Годинники та їх різновиди".