13 груд. 2019

Спортивна розвага "Веселим стартам привіт"

Гарно грались, розважались і у спритності змагались, час швиденько промайнув. Тож здоров,я добре майте, дружбу з спортом не втрачайте!
2 груд. 2019

Ми переможці! Вітаємо з 1 місцем!

Команда закладу "Супер драй" здобула перемогу в районних фізкультурних змаганнях "Крок за кроком"
20 лист. 2019

Всесвітній день дитини!

В рамках Всесвітнього дня дитини проведено захід Let.s Plau "Давай зіграємо". Гра "Багс Бані" "Асоціації", "Леді БАГ", "Лоли подорожують Харковом", пазли Тролі", фізхвилинка з Смішариками та ще багато цікавого.
15 лист. 2019

Школа активного батьківства

Пізнавально, цікаво і для батьків, і для дітлахів!
8 лист. 2019

"Рідна мова в серці з ранніх літ!"

До дня Української писемності та мови в закладі проведено музичну розвагу.
22 жовт. 2019

Конкурс поробок "Осінь золота"

Щиро вдячні вихованцям та їх батькам за участь в конкурсі поробок. За їх небайдужість, фантазію, багату уяву та творчий підхід до справи. Завершуючим акордом конкурсу стало нагородження учасників.
19 жовт. 2019

Загальноміський суботник!

Колектив нашого закладу активно долучився до проведення загальноміського суботнику. Приведено в належний вид прилеглу та власну териториї.
18 жовт. 2019

спортивна розвага "Веселі перегони!"

Заняття спортом для дітлахів – це не тільки запорука здоров’я і гарного самопочуття, але й шлях до досягнення поставлених цілей і формування характеру дитини, почуття команди та почуття єдності.
17 жовт. 2019

Play bridge зі ЗЗСО № 53 !

Ми вдячні ЗЗСО № 53 за спільно проведений захід, який допоможе підтримати наступність у діяльності закладу дошкільної освіти та початкової школи. Цей досвід допоможе стати справжньою командою та разом йти до мети - всебічного розвитку дитини.
16 жовт. 2019

Водить осінь хороводи!

Королева Осінь Всіх до столу просить. Всіх без винятку частує Й для Зими запас готує. Проведено музичну розвагу "Осінній ярмарок", де як на справжньому ярмарку були і тварини, і сіно, і гарбузи, і різні овочі та фрукти,і смачні варенички! Було весело, захоплююче, барвисто.