8 лют. 2016

Вітаємо переможців!

Відбулося нагородження переможців огляду-конкурсу на кращий конспект заняття на основі використання інноваційної педагогічної технології ТРВЗ Г. Альтшуллера.
5 лют. 2016

Майстер- клас для педагогів!

Проведено майстер-клас для педагогів з виготовлення об"ємної аплікації "Весняні квіти". Присутні створили яскраві та красиві поробки, які додали всім настрою
1 лют. 2016

День народження автора музики Гімну України "Ще не вмерла Україна" Михайла Вербицького

З нагоди дня народження Михайла Вербицького, в усіх вікових групах відбулися тематичні заняття з прослуховуванням Гімну України "Ще не вмерла Україна".
27 січ. 2016

Семінар для батьків.

Відбувся семінар для батьків на актуальні теми: "Харчування дітей", "Здоров"язберігаючі технології". Вихователь-методист та інструктор з фізкультури змістовно і цікаво зробили доповіді та продемонстрували мультимедійну презентацію. Практичний психолог відповів на запитання батьків
25 січ. 2016

Заняття з дітьми пільгового контингенту.

Відбулися відкриті заняття практичного психолога з дітьми пільгового контингенту
22 січ. 2016

Конкурс "Моя родина- як талановита Україна" відбувся!

Учасники в яскравих українських вбраннях зробили презентацію візитки "Моя родина" Глядачи побачили і чудові вишивки, і домашню випічку,і незвичайніі поробки. Родини талановито співали,танцювали, віршували,змагалися в різноманітних конкурсах. Глядачи аплодисментами підтримували конкурсантів.А потім відбулася нагорода!
22 січ. 2016

Про зміни в наданні пільг при влаштуванні дітей у ДНЗ

Шановні батьки! Звертаємо Вашу увагу на те, з січня 2016 року перелік осіб, які мали право на пільги при зарахуванні дитини суттєво змінився.
15 січ. 2016

Спортивні розваги для всіх вікових груп

15.01.2016 року під керівництвом інструктора з фізкультури в закладі відбулися спортивні розваги на тему зимових видів спорту.
12 січ. 2016

Сімейний конкурс "Моя родина- як талановита Україна"

Запрошуємо талановиті родини до участі в конкурсі, який відбудеться 22 січня 2016 року у музичному залі ДНЗ № 24.
11 січ. 2016

З Різдвом Христовим!

Різдво Христове- найсвітліше і добре Християнське свято.