30 жовт. 2017

До уваги!

01.11.2017 року о 16.30 практичний психолог надасть консультацію на тему "Насильство в сім,ї". Запрошуємо батьків до співпраці.
27 жовт. 2017

1 тур районних фізкультурних змагань "Крок за кроком".

З метою організації поглибленої фізкультурно-оздоровчої роботи з вихованцями старшого дошкільного віку в закладі проведено 1 тур районних фізкультурних змагань "Крок за кроком" В змаганнях взяли участь групи №№5,11,12.
18 жовт. 2017

Консультації та розваги на свіжому повітрі.

На територіїї закладу проведено розваги для батьків та дітей,майстер-клас по плетінню ковриків і канатів з тканини,створено фотозону для фотографування, виставку цікавих книг,надано консультації завідувачем,вихователем-методистом,практичним психологом та інструктором з фізкультури.Було весело та цікаво і батькам, і дітям.
12 жовт. 2017

Ой, шумів веселий ,осінній ярмарок!

Сьогодні у нас вирував осінній ярмарок.Як годиться : і розважались, і торгували.А торгували овочами, солодощами, рушниками, городиною і навіть коровою.Та корова нас веселила ,розважала.А козак хвацько танцював та дітлахів навчав.
10 жовт. 2017

Виставка - конкурс "Осінь золота"

Адміністрація закладу щиро вдячна вихованцям та іхнім батькам за участь у конкурсі-виставці поробок на тему "Осінь-золота"Фантастично.цікаво.яскраво.різноманітно.Завітайте до нашої фотогалереї та подивіться на поробки.
29 вер. 2017

Привітання до Дня працівника освіти.

Колектив закладу дякує за привітання та отриманні подарунки депутатському корпусу.
29 вер. 2017

Осіння казка

Діти задопомогою музичних інструментів строрили безліч онінніх звуків, які перетворилися в казку. Дитяча казка ожила та завітала у вигляді казкового персонажу ЛУНТИКА.
26 вер. 2017

Семінар - тренінг "LEGO "

Сьогодні в нашому закладі було проведено семінар дляі представників адміністрації дошкільних навчальних закладів, які є учасниками проекту «Сприяння освіті» за участю тренера проекту "Сприяння освіті" Шварової А.В.
22 вер. 2017

Районний конкурс дитячого малюнку "Рідне місто - в серденьку моєму"

За підсумками конкурсу до 1 етапу районного конкурсу дитячого малюнку "Рідне місто - в серденьку моєму" по номінаціям увійшли: -"Колективна робота"-старша група №5,вихователь Корнєва І.В.,"Харків для мене любов" -"Юний художник"- Аспанідзе Віра,старша група №12 ,вихователь Арутюнян О.Б.,"Візітівка Харкова" -"Творча родина"-родина Буряк, старша група №11, вихователь Коноплицька Л.П. ,"Харківський ДИСНЕЙЛЕНД"
20 вер. 2017