5 жовт. 2018

Щиро вдячні!

Колектив закладу щиро вдячний Анатолію Денисенку за теплі слова, добрі побажання та чудове привітання!
4 жовт. 2018

Тренінг "Академія гри"

На базі нашого закладу для учасників проекту "Сприяння освіті" проведено тренінг "Академія гри"
4 жовт. 2018

Правила дорожного руху для дошкільнят!

У рамках проекту "Шкільний працівник поліції", згідно графіку, капралом Черкашиним Д.М. було профедено профілактичну бесіду про правила дорожного руху для дошкільнят. Вихованці старших груп уважно слухали правила поведінки на вулиці та відповідали на питання. Щиро вдячні Управлінню патрульної поліції у Харківській області ДПП за змістовну роботу з дітьми.
28 вер. 2018

" Один день в театрі ! "

Під такою назвою в садочку проведено музично-театральну розвагу. Все було як у дорослих! Діти стояли в черзі, придбали квитки, подивилися виставу. Наприкінці заходу брали участь в різноманітних конкурсах, які їм пропонували казкові герої.
21 вер. 2018

1 тур районного конкурсу дитячого малюнку " Наше дитинство - найкраща пора"

Підведено підсумки 1 туру районного конкурсу дитячого малюнку " Наше дитинство - найкраща пора". Переможці в різних номінаціях отримали грамоти та подарунки.
19 вер. 2018

Тренінг для батьків "Безмежний світ гри з LEGO"

Вихователем - методистом проведено інтерактивні ігри з батьками на тему: "Годинники та їх різновиди".
14 вер. 2018

Музична подорож в казкову країну "LEGO"

Проведено музичну розвагу в ігровій формі з елементами конструювання.
3 вер. 2018

Святкуємо День знань!

День знань завжди яскраве, емоційне та хвилююче свято. Лунають привітання та теплі поздоровлення. Бажаємо дітям бути сумлінними, розумними, вихованими! В закладі проведено музичну розвагу, театралізовану виставу та конкур малюнків на асфальті.
23 серп. 2018

Зі святами! День міста та День незалежності України!

В закладі проведено музично-розважальні заходи присвячені Дню міста та Дню незалежності України.
20 серп. 2018

Відкриття після ремонту

Заклад відчинив двері після ремонтних робіт