29 бер. 2018

Конкурс куточків розвитку мовлення

З метою створення розвивального середовища в кожній групі створено куточок мовлення, музичний, театральний, патріотичний, природознавчий куточок. Найбіільш цікаві, грунтовні та тематично відповідні куточки в групах №№ 3,8,9.
14 бер. 2018

Благодійна акція " Від дітей Основ,янського району для дітей міста Красногорівка"

Вихованці нашого закладу разом з батьками та вихователями активно долучилися до благодійної акції.Щиро вдячні за небайдужість , чуйність та підтримку. Дітям і всім жителям м. Красногорівка бажаємо здоров,я та мирного неба.
6 бер. 2018

Щиро вдячні!

Жіночий колектив нашого закладу щиро вдячний Анатолію Петровичу Денисенку за його привітання зі святом 8 Березня!
2 бер. 2018

Свято весни, квітів і гарного настрою!

Сьогодні наші дітлахи подарували своїм мамам, бабусям, сестричкам весняний настрій та щирі побажання. Добра! Любові! Мрій і щастя!
1 бер. 2018

До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 01.03.2018 по 31.03.2018 в закладі проводяться регіональні Інтернет-збори для батьків майбутніх першокласників. Якщо у Вас є питання - звертайтеся. Надамо поради, рекомендації як підготувати дитину до шкільного життя.
21 лют. 2018

"LEGO" - чудова гра, це знає вся наша дітвора!

В рамках проведення Тижня безпеки проведено ряд розвивальних ігор з "LEGO" щодо вивчення та закріплення знань з дорожнього руху.
15 лют. 2018

15 лютого - Свято Стрітення.

Це свято символізує проводи зими і очікування весни та початок радісного, світлого,чистого життя. Наші дітлахи разом з запрошеними батьками, провели зиму та зустріли весну веселими розвагами, конкурсами,хороводами. Наприкінці дійства було спалено символ зими - Морену.
15 лют. 2018

Святкуємо "Масляну"

Сьогоднішній день ,четверг,в народі називають "розгуляй".Саме з цього дня Масляна розгортається на всю широчінь- пригощяються смачними млинцями, водять хороводи та співають пісні.
14 лют. 2018

З Днем святого Валентина!

Найшірішим, найміцнішим, найдорожчим є кохання дітей до своїх рідний і близьких.З самісінького ранку наші вихованці дарували своїм мамам, татусям, бабусям свої поробки та свої почуття!
5 лют. 2018

Тренінг "Безмежний світ гри з LEGO"

Представники закладів, які є учасниками проекту «Сприяння освіті» в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та the LEGO Foundation (Королівство Данія) від 10.07.2010 року, завітали до нашого садочку , щоб взяти участь у тренінгу «Безмежний світ гри з LEGO» .