23 січ. 2018

Семінар-практикум для вихователів!

В межах семінару-практикуму на тему "Патріотичне виховання засобами інтегрованої освітньої діяльності", вихователі були залучені до інтерактивних ігор з LEGO конструктором.
19 січ. 2018

"Свято Водохрещя"

З метою поглиблення знання вихованців про свято Водохреща, звичаї, обряди, традиції, пов'язані з циклом Різдвяних свят; виховувати повагу до традицій наших прапрадідів, патріотизм, милосердя, почуття прекрасного в закладі проведено музично-спортивну розвагу.
12 січ. 2018

"Старий рік у ноги-Новий у пороги"

З піснями, веселими танцями, цікавими розвагами наші дітлахи провели рік Півня та радісно зустріли рік Собаки!
9 січ. 2018

Різдво: історія свята для дітей!

Сьогодні наші вихованці ознайомилися з історією свята Різдва Христова. В різдвяну ніч народилась не просто дитина, а надія цілого людства. Надія на краще життя, справедливості і перемогу добра!
2 січ. 2018

Увага! Тимчасове призупинення навчально-виховного процесу

З 16.07.2018 року по 17.08.2018 року в закладі буде тимчасово призупинено навчально-виховний процес для проведення ремонтних робіт у літній період 2018 року.
26 груд. 2017

Новорічні свята тривають!

Новий рік - це казка, в яку вірять не тільки діти , але і дорослі! Всім хочеться чудес та здійснення мрій і побажань.Люди вітають своїх друзів та близьких, дарують подарунки. Велика подяка голові Харківської міської ради Г.А.Кернесу за новорічні подарунки для вихованців.
22 груд. 2017

Рік Новий - казковий час!

Якщо щиро повірити в диво, то воно обов,язково станеться! Сьогодні в нашому садочку розпочалися святкові ранки - маленькі, яскрав,і цікаві дива. Малюки радо зустрічали Діда Мороза, Снігуроньку,Сніговика, Лисичку та інших казкових персонажів. Дітлахи та їх батьки щиро вдячні голові Харківської міської ради Г.А.Кернесу за новорічні подарунки.
19 груд. 2017

З днем святого Миколая!

Свято Миколая - найочікуваніший день у році для дітлахів. Чемні дітки обов,язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні - прутик. Напередодні свята діти пишуть листа зі своїми побажаннями та просять здоров.я для себе та батьків.Наші діти ознайомилися з традиціями цього свята та весело розважалися.
15 груд. 2017

Графік проведення новорічних свят!

Запрошуємо на новорічні свята,які відбудуться: 22.12.2017 - в групах №№ 2,3,4; 26.12.2017- в групах №№ 5,7,9,10; 27.12.2017 - в групах №№ 1,8,11,12; 28.12.2017 - в групі № 6.
1 груд. 2017

Вітаємо з перемогою!

Команда нашого закладу "Перлина" здобула перемогу в районному фізкультурному змаганні "Крок за кроком"