1 груд. 2017

Вітаємо з перемогою!

Команда нашого закладу "Перлина" здобула перемогу в районному фізкультурному змаганні "Крок за кроком"
29 лист. 2017

День відкритих дверей!

Адміністрація закладу запросила батьків наших вихованців переглянути підсумкові тематичні заняття дітей в усіх вікових групах.
24 лист. 2017

2 тур районних фізкультурних змагань "Крок за кроком"

Сьогодні команда нашого закладу "Перлина"взяла участь у 2 турі районних фізкультурних змагань "Крок за кроком". Вітаємо з перемогою та бажаємо успіхів в фіналі!
23 лист. 2017

Проект "Сприяння освіті"

Наш заклад, "ДНЗ № 24",є учасниками проекту «Сприяння освіті» в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та the LEGO Foundation (Королівство Данія) від 10.07.2010 року.Сьогодні ми отримали матеріал для цікавої та плідної роботи.
20 лист. 2017

Тренінг "Шість цеглинок"

У рамках проекту "Сприяння освіті" для педагогів нашого закладу проведено міні - тренінг "Шість цеглинок" "LEGO"
17 лист. 2017

Театралізована вистава для дітей

Казкові персонажі в ігровій формі ознайомили дітей з правилами дорожнього руху та правилами поведінки при пожежі.
30 жовт. 2017

До уваги!

01.11.2017 року о 16.30 практичний психолог надасть консультацію на тему "Насильство в сім,ї". Запрошуємо батьків до співпраці.
27 жовт. 2017

1 тур районних фізкультурних змагань "Крок за кроком".

З метою організації поглибленої фізкультурно-оздоровчої роботи з вихованцями старшого дошкільного віку в закладі проведено 1 тур районних фізкультурних змагань "Крок за кроком" В змаганнях взяли участь групи №№5,11,12.
18 жовт. 2017

Консультації та розваги на свіжому повітрі.

На територіїї закладу проведено розваги для батьків та дітей,майстер-клас по плетінню ковриків і канатів з тканини,створено фотозону для фотографування, виставку цікавих книг,надано консультації завідувачем,вихователем-методистом,практичним психологом та інструктором з фізкультури.Було весело та цікаво і батькам, і дітям.
12 жовт. 2017

Ой, шумів веселий ,осінній ярмарок!

Сьогодні у нас вирував осінній ярмарок.Як годиться : і розважались, і торгували.А торгували овочами, солодощами, рушниками, городиною і навіть коровою.Та корова нас веселила ,розважала.А козак хвацько танцював та дітлахів навчав.