20 вер. 2017

Увага! Анонс!

Наш заклад, "ДНЗ № 24",є учасниками проекту «Сприяння освіті» в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та the LEGO Foundation (Королівство Данія) від 10.07.2010 року та запрошуємо представників адміністрації дошкільних навчальних закладів, які є учасниками проекту «Сприяння освіті» на семінар 26 вересня 2017 року з 10.00 до 12.30 за адресою: м. Харків, вул. Грозненська, 58, комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 24 Харківської міської ради».
15 вер. 2017

"В світі мильних бульбашок"

Для вихованців нашого закладу було проведено музичну розвагу. Весела музика, запальні, ритмічні танці, великі та маленькі бульбашки! Це було захоплююче!
13 вер. 2017

Відкриті заняття.

З метою якісного проведення педагогічної практики студентів КЗ "ХГПА" ХОР,в групах №1, №3 та №5 було проведено відкриті заняття.
11 вер. 2017

Спортивне свято!

В закладі проведено спортивне свято " Ми сильні, ми ловкі та кмітливі", присвячене Дню фізичної культури і спорту.
1 вер. 2017

"Казкова пригода"

Сьогодні відбулася театралізована вистава для дітей "Казкова пригода". Діти з цікавістю та з захопленням спостерігали за пригодами персонажів.
1 вер. 2017

1 вересня-День знань!

До наших вихованців сьогодні на свято завітали Королева знань.злючки-чомучки.олівець. закладка. лінійка.гумка.Вони розповіли багато цікавого про день знань. Завідувач привітала зі святом дітлахів.батьків та вихователів. Побажала здоров.я.успіхів та мирного неба.
31 серп. 2017

Благоустрій території.

За рахунок бюджетних коштів ведуться роботи по благоустрію території нашого закладу.
22 серп. 2017

Святкування Дня Незалежності!

День Незалежності- це державне загальнонародне свято! Наші вихованці ознайомилися з історією цього свята.А потім розважалися - танцювали під веселу народну мелодію,наші славні козаки мірялися силами та вправно володіли булавою.
10 серп. 2017

2017/2018 навчальний рік оголошено Роком німецької мови в Україні

З метою поглиблення взаємної довіри та дружби між Україною та Німечиною ухвалено рішення про проведення українсько-німецького року.
7 серп. 2017

Літній відпочинок!

Під час проведення літнього оздоровлення активно впроваджуються форми роботи з дітьми. спрямовані на загартування та зміцнення здоров.я дітей. Малюки ДНЗ №24 та ДНЗ №420 залучаються до різноманітних ігор.розваг та спортивних змагань.