27 лип. 2017

І знову лунає веселий сміх дітлахів !

Після закінчення ремонтних робіт наш садочок радісно зустрів своїх вихованців та вихованців ДНЗ № 420. Діти активно відпочивають, розважаються, беруть участь в різних конкурсах. Чудова пора літо!!!
26 лип. 2017

Інформація про дитячий будинок.

Харківський дитячий будинок "Родина" проводить набір дітей пільгових категорій віком від 3-х до 6-ти років. З 01.09.2017 р.в закладі будуть відкриті групи для цілодобового перебування таких дітей. Контакти: м. Харків, бул. Жасміновий,11/2, тел: 97-41-72
18 лип. 2017

Запрошуємо на роботу!!!

9 черв. 2017

Звітування завідувача.

Сьогодні завідувач нашого закладу звітував перед педагогічним колективом, батьківським комітетом та радою закладу про виконану роботу.
8 черв. 2017

Призупинення навчально-виховного процесу.

З 12.06.2017 року до 14.07.2017 року,в зв,язку з проведенням ремонтних робіт, в закладі тимчасово призупинено навчально-виховний процес. Діти будуть відвідувати ДНЗ № 420.
1 черв. 2017

"Доброго дня, сонечко !"

Під такою назвою було проведено фізкультурну розвагу. Скільки позитива, скільки сміху і веселощів. А в нагороду-смачні солодощі. Чудовий початок літа!
1 черв. 2017

1 червня - День захисту дітей!

Це веселе та радісне свято дітлахи нашого садочку чекали з нетерпінням. До них із цікавою виставою завітав Харківський академічний дитячий театр.Час промайнув швидко.Глядачи були задоволені.
26 трав. 2017

Інформація щодо звітування завідувача !

09.06.2017р о 17.00 в музичній залі відбудеться звітування завідувача закладу перед педагогічним колективом,батьківським комітетом, радою навчального закладу про виконану роботу .
26 трав. 2017

Свята тривають!

Випускний бал сьогодні відбувся в групі № 10. Дітлахи танцювали вальс,співали пісні,розігрували веселі мініатюри та дякували всім працівникам закладу за їх працю. В свою чергу завідувач привітала вихованців з новим етапом їхнього життя та пригостила їх караваєм.
25 трав. 2017

Випускне свято "Прощавай, садок дитячий"

Вихованці групи № 7 та їх батьки сьогодні прощалися з дитячим садочком. Це було хвилююче, яскраво, емоційно. Бажаємо нашим вихованцям : "Щасливої дороги, щасливої долі"!