22 трав. 2017

До уваги батьків, які вже зробили заявки на зарахування до ДНЗ!

У зв,язку з блокуванням поштових сервісів, для зміни адреси електронної поштової скриньки, рекомендуємо ознайомитися з повідомленням розташованим на сайті "Електронна реєстрація в ДНЗ"
19 трав. 2017

Вишиванка- як символ краси, здоров,я та щасливої долі!

Вишиванка настільки сильно увійшла до життя української людини, що в нашій країни вшанували її спеціальним святом - день вишиванки. В цей день громадяни країни збираються на площах своїх міст, одягнені у національні українські сорочки. Наші вихованці із року в рік підтримують цю традицію. Сьогодні вони ознайомилися з історією вишиванки, танцювали та розважалися.
18 трав. 2017

Вистава для дітей!

З метою формування правил безпечної поведінки у дітей, в закладі відбулася театралізована вистава "Острів казкових пригод"
12 трав. 2017

Увага! Оголошення для батьків дітей, які будуть зараховані в дитячий садок!!!

17 травня 2017 року о 17.00 відбудуться батьківські збори. Завідувач, вихователь- методист та практичний психолог ознайомлять батьків з правилами прийому дітей до дошкільного навчального закладу.
12 трав. 2017

" Безпека на дорозі - безпека життя"

Сьогодні в нашому закладі в рамках "Тижня безпеки дорожнього руху" в групах проведено Єдиний урок безпеки дорожнього руху.
29 квіт. 2017

29.04.2017 - загальноміський суботник!

Сьогодні працівники нашого закладу брали участь в проведенні загальноміського суботнику: насаджували квіти, фарбували спортивний майданчик та інші споруди.
21 квіт. 2017

конкурс "Маленькі дарування"

В закладі проведено 1 тур районного інтелектуального конкурсу "Маленькі дарування"
13 квіт. 2017

Святкові розваги до Великодня!

В наш заклад, з привітанням та цікавими розвагами для малят, завітала депутат Харківської міської ради Андрєєва С.Ю. Діти розважались, веселились,танцювали,змагались та розписувували писанки.
13 квіт. 2017

Привітання до Великодня!

Депутат Верховної ради України Анатолій Денисенко привітав вихованців і працівників нашого закладу зі святом Великодня. Щиро вдячні за увагу та святкові куличи.
12 квіт. 2017

" Веселка чудес"

Сьогодні в нашому закладу відбулася ілюзійна вистава для дітей. Чарівник демонстрував цікаві фокуси. Щари з,являлися із повітря, квіти із пустого пакетика, троянда міняла свій колір. Це було захоплююче!