1 вер. 2017

"Казкова пригода"

Сьогодні відбулася театралізована вистава для дітей "Казкова пригода". Діти з цікавістю та з захопленням спостерігали за пригодами персонажів.
1 вер. 2017

1 вересня-День знань!

До наших вихованців сьогодні на свято завітали Королева знань.злючки-чомучки.олівець. закладка. лінійка.гумка.Вони розповіли багато цікавого про день знань. Завідувач привітала зі святом дітлахів.батьків та вихователів. Побажала здоров.я.успіхів та мирного неба.
31 серп. 2017

Благоустрій території.

За рахунок бюджетних коштів ведуться роботи по благоустрію території нашого закладу.
22 серп. 2017

Святкування Дня Незалежності!

День Незалежності- це державне загальнонародне свято! Наші вихованці ознайомилися з історією цього свята.А потім розважалися - танцювали під веселу народну мелодію,наші славні козаки мірялися силами та вправно володіли булавою.
10 серп. 2017

2017/2018 навчальний рік оголошено Роком німецької мови в Україні

З метою поглиблення взаємної довіри та дружби між Україною та Німечиною ухвалено рішення про проведення українсько-німецького року.
7 серп. 2017

Літній відпочинок!

Під час проведення літнього оздоровлення активно впроваджуються форми роботи з дітьми. спрямовані на загартування та зміцнення здоров.я дітей. Малюки ДНЗ №24 та ДНЗ №420 залучаються до різноманітних ігор.розваг та спортивних змагань.
27 лип. 2017

І знову лунає веселий сміх дітлахів !

Після закінчення ремонтних робіт наш садочок радісно зустрів своїх вихованців та вихованців ДНЗ № 420. Діти активно відпочивають, розважаються, беруть участь в різних конкурсах. Чудова пора літо!!!
26 лип. 2017

Інформація про дитячий будинок.

Харківський дитячий будинок "Родина" проводить набір дітей пільгових категорій віком від 3-х до 6-ти років. З 01.09.2017 р.в закладі будуть відкриті групи для цілодобового перебування таких дітей. Контакти: м. Харків, бул. Жасміновий,11/2, тел: 97-41-72
18 лип. 2017

Запрошуємо на роботу!!!

9 черв. 2017

Звітування завідувача.

Сьогодні завідувач нашого закладу звітував перед педагогічним колективом, батьківським комітетом та радою закладу про виконану роботу.