29 вер. 2017

Привітання до Дня працівника освіти.

Колектив закладу дякує за привітання та отриманні подарунки депутатському корпусу.
29 вер. 2017

Осіння казка

Діти задопомогою музичних інструментів строрили безліч онінніх звуків, які перетворилися в казку. Дитяча казка ожила та завітала у вигляді казкового персонажу ЛУНТИКА.
26 вер. 2017

Семінар - тренінг "LEGO "

Сьогодні в нашому закладі було проведено семінар дляі представників адміністрації дошкільних навчальних закладів, які є учасниками проекту «Сприяння освіті» за участю тренера проекту "Сприяння освіті" Шварової А.В.
22 вер. 2017

Районний конкурс дитячого малюнку "Рідне місто - в серденьку моєму"

За підсумками конкурсу до 1 етапу районного конкурсу дитячого малюнку "Рідне місто - в серденьку моєму" по номінаціям увійшли: -"Колективна робота"-старша група №5,вихователь Корнєва І.В.,"Харків для мене любов" -"Юний художник"- Аспанідзе Віра,старша група №12 ,вихователь Арутюнян О.Б.,"Візітівка Харкова" -"Творча родина"-родина Буряк, старша група №11, вихователь Коноплицька Л.П. ,"Харківський ДИСНЕЙЛЕНД"
20 вер. 2017

Вистава "Малюк та Карлсон"

Сьогодні до наших малюків завітав театр "Ескімо" з цікавою та пізнавальною виставою "Малюк та Карлсон"
20 вер. 2017

Увага! Анонс!

Наш заклад, "ДНЗ № 24",є учасниками проекту «Сприяння освіті» в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та the LEGO Foundation (Королівство Данія) від 10.07.2010 року та запрошуємо представників адміністрації дошкільних навчальних закладів, які є учасниками проекту «Сприяння освіті» на семінар 26 вересня 2017 року з 10.00 до 12.30 за адресою: м. Харків, вул. Грозненська, 58, комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 24 Харківської міської ради».
15 вер. 2017

"В світі мильних бульбашок"

Для вихованців нашого закладу було проведено музичну розвагу. Весела музика, запальні, ритмічні танці, великі та маленькі бульбашки! Це було захоплююче!
13 вер. 2017

Відкриті заняття.

З метою якісного проведення педагогічної практики студентів КЗ "ХГПА" ХОР,в групах №1, №3 та №5 було проведено відкриті заняття.
11 вер. 2017

Спортивне свято!

В закладі проведено спортивне свято " Ми сильні, ми ловкі та кмітливі", присвячене Дню фізичної культури і спорту.
1 вер. 2017

"Казкова пригода"

Сьогодні відбулася театралізована вистава для дітей "Казкова пригода". Діти з цікавістю та з захопленням спостерігали за пригодами персонажів.