8 черв. 2017

Призупинення навчально-виховного процесу.

З 12.06.2017 року до 14.07.2017 року,в зв,язку з проведенням ремонтних робіт, в закладі тимчасово призупинено навчально-виховний процес. Діти будуть відвідувати ДНЗ № 420.
1 черв. 2017

"Доброго дня, сонечко !"

Під такою назвою було проведено фізкультурну розвагу. Скільки позитива, скільки сміху і веселощів. А в нагороду-смачні солодощі. Чудовий початок літа!
1 черв. 2017

1 червня - День захисту дітей!

Це веселе та радісне свято дітлахи нашого садочку чекали з нетерпінням. До них із цікавою виставою завітав Харківський академічний дитячий театр.Час промайнув швидко.Глядачи були задоволені.
26 трав. 2017

Інформація щодо звітування завідувача !

09.06.2017р о 17.00 в музичній залі відбудеться звітування завідувача закладу перед педагогічним колективом,батьківським комітетом, радою навчального закладу про виконану роботу .
26 трав. 2017

Свята тривають!

Випускний бал сьогодні відбувся в групі № 10. Дітлахи танцювали вальс,співали пісні,розігрували веселі мініатюри та дякували всім працівникам закладу за їх працю. В свою чергу завідувач привітала вихованців з новим етапом їхнього життя та пригостила їх караваєм.
25 трав. 2017

Випускне свято "Прощавай, садок дитячий"

Вихованці групи № 7 та їх батьки сьогодні прощалися з дитячим садочком. Це було хвилююче, яскраво, емоційно. Бажаємо нашим вихованцям : "Щасливої дороги, щасливої долі"!
22 трав. 2017

До уваги батьків, які вже зробили заявки на зарахування до ДНЗ!

У зв,язку з блокуванням поштових сервісів, для зміни адреси електронної поштової скриньки, рекомендуємо ознайомитися з повідомленням розташованим на сайті "Електронна реєстрація в ДНЗ"
19 трав. 2017

Вишиванка- як символ краси, здоров,я та щасливої долі!

Вишиванка настільки сильно увійшла до життя української людини, що в нашій країни вшанували її спеціальним святом - день вишиванки. В цей день громадяни країни збираються на площах своїх міст, одягнені у національні українські сорочки. Наші вихованці із року в рік підтримують цю традицію. Сьогодні вони ознайомилися з історією вишиванки, танцювали та розважалися.
18 трав. 2017

Вистава для дітей!

З метою формування правил безпечної поведінки у дітей, в закладі відбулася театралізована вистава "Острів казкових пригод"
12 трав. 2017

Увага! Оголошення для батьків дітей, які будуть зараховані в дитячий садок!!!

17 травня 2017 року о 17.00 відбудуться батьківські збори. Завідувач, вихователь- методист та практичний психолог ознайомлять батьків з правилами прийому дітей до дошкільного навчального закладу.