10 квіт. 2017

До уваги батьків!

В нашому садочку 13.04.2017 року о 15 год.15 хв. відбудеться музична розвага , присвячена зустрічі Великодня. Запрошуємо
8 квіт. 2017

"День довкілля"

В межах щорічної всеукраїнської акції "День довкілля" сьогодні в нашому закладі відбувся суботник. Працівники прибирали власну та прилеглу територію,обкопувували і білили дерева.
7 квіт. 2017

Святкуємо Всесвітній день здоров,я!

Кожного року, 7 квітня, проводяться акції та заходи з нагоди святкування Всесвітнього дня здоров,я. Визованці нашого закладу активно долучилися до проведення спортивних змагань та рухливих ігор. Бажаємо всім нам-бути здоровими та життєрадісними!
7 квіт. 2017

Подяка учням ЗОШ № 53!

Сьогодні в рамках проведення заходу "Шпаківня" та з метою формування у дітей цінністного ставлення до природи в наш заклад завітали учні та педагоги ЗОШ № 53.Вони привітали присутніх зі святом Благовіщення,декламували вірші та подарували шпаківні, зроблені власноруч.
28 бер. 2017

День відкритих дверей!

Щиро вдячні батькам,які завітали в наш заклад та активно залучилися до проведення занять з дітлахами. Чекаємо на відвідувачів і наступного дня!
25 бер. 2017

25.03.2017-загальноміський суботник!

Колектив нашого закладу взяв участь в загальноміському суботнику по приведенню території в належний стан.
22 бер. 2017

Вистава для дітей!

Студенти ХГПА провели пізнавальну, цікаву виставу для вихованців нашого закладу на тему правил безпеки життєдіяльності.
21 бер. 2017

До уваги батьків!

Шановні батьки! Запрошуємо вас з 28 по 29 березня на дні відкритих дверей з 9.00 до 13.00. Адміністрація закладу.
17 бер. 2017

Семінар-практикум.

17.03.2017 на базі нашого закладу проведено семінар-практикум з питань організації харчування дітей для керівників та медичних працівників дошкільних навчальних закладів.
16 бер. 2017

"Плетемо килимки із тканини"

Для батьків вихованців та працівників нашого закладу було проведено практичне заняття "Плетемо килимки із тканини". Час сплинув швидко. Одні навчалися, другі поновлювали свої навички та ділилися досвідом.