12 трав. 2017

" Безпека на дорозі - безпека життя"

Сьогодні в нашому закладі в рамках "Тижня безпеки дорожнього руху" в групах проведено Єдиний урок безпеки дорожнього руху.
29 квіт. 2017

29.04.2017 - загальноміський суботник!

Сьогодні працівники нашого закладу брали участь в проведенні загальноміського суботнику: насаджували квіти, фарбували спортивний майданчик та інші споруди.
21 квіт. 2017

конкурс "Маленькі дарування"

В закладі проведено 1 тур районного інтелектуального конкурсу "Маленькі дарування"
13 квіт. 2017

Святкові розваги до Великодня!

В наш заклад, з привітанням та цікавими розвагами для малят, завітала депутат Харківської міської ради Андрєєва С.Ю. Діти розважались, веселились,танцювали,змагались та розписувували писанки.
13 квіт. 2017

Привітання до Великодня!

Депутат Верховної ради України Анатолій Денисенко привітав вихованців і працівників нашого закладу зі святом Великодня. Щиро вдячні за увагу та святкові куличи.
12 квіт. 2017

" Веселка чудес"

Сьогодні в нашому закладу відбулася ілюзійна вистава для дітей. Чарівник демонстрував цікаві фокуси. Щари з,являлися із повітря, квіти із пустого пакетика, троянда міняла свій колір. Це було захоплююче!
10 квіт. 2017

До уваги батьків!

В нашому садочку 13.04.2017 року о 15 год.15 хв. відбудеться музична розвага , присвячена зустрічі Великодня. Запрошуємо
8 квіт. 2017

"День довкілля"

В межах щорічної всеукраїнської акції "День довкілля" сьогодні в нашому закладі відбувся суботник. Працівники прибирали власну та прилеглу територію,обкопувували і білили дерева.
7 квіт. 2017

Святкуємо Всесвітній день здоров,я!

Кожного року, 7 квітня, проводяться акції та заходи з нагоди святкування Всесвітнього дня здоров,я. Визованці нашого закладу активно долучилися до проведення спортивних змагань та рухливих ігор. Бажаємо всім нам-бути здоровими та життєрадісними!
7 квіт. 2017

Подяка учням ЗОШ № 53!

Сьогодні в рамках проведення заходу "Шпаківня" та з метою формування у дітей цінністного ставлення до природи в наш заклад завітали учні та педагоги ЗОШ № 53.Вони привітали присутніх зі святом Благовіщення,декламували вірші та подарували шпаківні, зроблені власноруч.