28 бер. 2017

День відкритих дверей!

Щиро вдячні батькам,які завітали в наш заклад та активно залучилися до проведення занять з дітлахами. Чекаємо на відвідувачів і наступного дня!
25 бер. 2017

25.03.2017-загальноміський суботник!

Колектив нашого закладу взяв участь в загальноміському суботнику по приведенню території в належний стан.
22 бер. 2017

Вистава для дітей!

Студенти ХГПА провели пізнавальну, цікаву виставу для вихованців нашого закладу на тему правил безпеки життєдіяльності.
21 бер. 2017

До уваги батьків!

Шановні батьки! Запрошуємо вас з 28 по 29 березня на дні відкритих дверей з 9.00 до 13.00. Адміністрація закладу.
17 бер. 2017

Семінар-практикум.

17.03.2017 на базі нашого закладу проведено семінар-практикум з питань організації харчування дітей для керівників та медичних працівників дошкільних навчальних закладів.
16 бер. 2017

"Плетемо килимки із тканини"

Для батьків вихованців та працівників нашого закладу було проведено практичне заняття "Плетемо килимки із тканини". Час сплинув швидко. Одні навчалися, другі поновлювали свої навички та ділилися досвідом.
15 бер. 2017

Заняття з дитячого футболу

ФК СХО - Сафарі провів безкоштовне заняття з дитячого футболу для наших вихованців.
7 бер. 2017

Щиро вдячні!

Жіночий колектив нашого закладу вдячний депутату Верховної ради України Анатолію Денисенко за увагу до нас, жінок, та привітання з нагоди свята - 8 Березня!
6 бер. 2017

Свята тривають!

І свято мами дорогої, як завжди в березні прийшло!
1 бер. 2017

Це мамине свято Весна принесла!

Перший день весни подарував нам теплу ,сонячну погоду та щирі, чуйні та цікаві привітання від малюків.