Наші досягнення

1999 – Почесна Грамота Голови Червонозаводського району колективу дошкільного закладу №24 в підготовці до нового 1999-2000 навчального року.
1999 – Почесна Грамота управління освіти Червонозаводської районної ради колективу за I місце в огляді-конкурсі з підготовки закладів освіти до нового 1999-2000 н. р. в номінації «ДНЗ».
2002 – Подяка Харківського міського голови колективу дошкільного закладу за III місце конкурсі-огляду серед дошкільних навчальних закладах міста Харкова з безпеки життєдіяльності.
2005 - Грамота управління освіти Червонозаводської районної в м. Харкові ради з нагоди 20-річчя дошкільного закладу.
2005 – Подяка народного депутата України М.М. Добкіна з нагоди 20-річчя дошкільного закладу.
2006 -  Диплом лауреата від першого заступника голови комітету ГУОНОДА за участь в обласному конкурсі-огляду на найкращий психологічний кабінет.
2008 – Почесна Грамота Центрального комітету профспілки працівників освіти і науки України профспілковій організації (голова Соловйова В.І.) за високі показники у Всеукраїнському огляді-конкурсі на кращу первинну профспілкову організацію галузевої профспілки.
2009 - Почесна Грамота Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України профспілковій організації (голова Соловйова В.І.) за активну участь в обласному огляді-конкурсі на кращу первинну профспілкову організацію навчального закладу.
2009 – Грамота управління освіти Червонозаводської районної в м. Харкові ради колективу за III місце в огляді-конкурсі з підготовки закладів освіти до нового 2009-2010 н. р. в номінації «ДНЗ».
2009 – Грамота голови районної ради колективу ДНЗ № 24 за III місце в огляді-конкурсі  з підготовки закладів освіти до нового 2009-2010 н. р. в номінації «ДНЗ».
2010 – Грамота  Червонозаводської районної в м. Харкові ради колективу за I місце в огляді-конкурсі з підготовки закладів освіти до нового 2010-2011 н. р. в номінації «ДНЗ».
2012 -  Грамота  Червонозаводської районної в м. Харкові ради колективу за I місце в огляді-конкурсі з підготовки закладів освіти до нового 2012-2013 н. р. в номінації «ДНЗ».

2013 - перемога Сидоренко Людмили Миколаївни у фестивалі всеукраїнському "Вихователь року 2013"в номінації музичний керівник. Перемога шеф-кухаря Іващенко надії Степанівни в конкурсі "Кращий кухар Червонозаводського району" в номінації "Рибні страви", колектив закладу нагороджений грамотою Адміністрації Червонозаводського району за кращу організацію харчування.

2014-Диплом II ступеня XXI обласної виставки- презентаці педагогічних ідей та технологій.

Нагороджено завідувача Шмельову Н.О.

2015-Почесна грамота Департаменту освіти Харківської міської ради з нагоди 30-річчя від дня заснування закладу.Нагороджено практичного психолога Соловйову В.І.

2015-Диплом Управління освіти адміністрації Червонозаводського району команді "Маленькі олімпійці", яка посіла II місце у районних фізкультурних змаганнях "Крок за кроком"

2016-Диплом ІІІ ступеня сорок друга обласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіду "Освіта Харківщини ХХІ століття"

2016- Подяка Харківського міського голови Г.Кернеса до Дня працівника освіти.

2016- 1 місце в огляді-конкурсі з підготовки закладів освіти до нового 2016-2017 н. р. в номінації «ДНЗ» та в рейтингуванні за підсумками року

2017-1 місце в районному фізкультурному змаганні "Крок за кроком"

2018-Грамота адміністрації Основ,янського району Харківської міської ради колективу за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу, значну роботу по створенню належних умов для навчання і виховання дітей.

Ось такий наш заклад  «Золота рибка», який здійснює всі бажання!