До уваги батьків закладу

Інформація, щодо влаштування дитини до дитячого закладу

1. Медична довідка дитини з проходженням всіх спеціалістів певної форми (до вступу в ДНЗ)
2. Ксерокопія свідоцтва народження дитини.
3. Паспортні данні батьків дитини.
4. Заява батьків, що до влаштування дитини до дитячого закладу.
5. Батьки зобов’язуються обов’язково сплачувати в термін 3-5 днів кошти, за наданою квитанцією, за відвідування дитиною дитячого закладу.

Інформація щодо дітей які ідуть до школи.

1. Діти, яким на 1 вересня поточного року виповнилося 6 років ідуть до школи.
Пільга і можливість залишитися у ДНЗ ще на один рік , надається тільки тим дітям, у яких є захворіння, підтверджене довідкою відповідної форми за підписом головного лікаря.
2. Батьки зобов’язуються в управлінні освіти Київського р-ну м. Харкова взяти довідку, щодо наявності чи відсутності заборгованості за відвідування дитиною дитячого закладу.
3. При наявності відповідної довідки стосовно заборгованості батькам видається медична картка з медичним оглядом дитини для вступу до школи.

Інформація щодо відсутності дитини у дитячому закладі з різних причин

1. Якщо дитина захворіла батьки зобов’язуються відразу повідомити вихователю групи або адміністрації ДНЗ про причини відсутності дитини.
2. Якщо дитина відсутня у дитячому закладі більше 3 днів, обов’язкова довідка від педіатра щодо здоров’я дитини.
3. Якщо дитина відсутня у дитячому закладі 1 місяць без поважної причини, вона відраховується.
4. З початку літнього оздоровчого періоду дитині надається змога оздоровлення і невідвідування дитячого закладу за наявності заяви на необхідний період.

Порядок оплати за харчування дитини:
- оплата вноситься в банк по квитанції до 15 числа за місяць на перед;
- перерахування оплаченої квитанції з причин хвороби дитини здійснюється у наступному місяці;
- батьки пред'являють оплачену квитанцію вихователю;
-пільгова оплата за дошкільний заклад надається після подачі завідувачу дошкільного закладу відповідних документів на льготу. Перерахунок відбувається з моменту подачі документів;
- у випадку відсутності дитини в дошкільному закладі батьки повинні прийти за квитанцією і заплатити її, повідомивши про це вихователя