Методична робота

Основні завдання на навчальний рік

та оздоровчий період 2017/2018 н.р.

На основі   Базового компоненту дошкільної освіти і обраних освітніх програм  змісту освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді, з урахуванням актуальної суспільно-політичної, соціально-економічної, екологічної ситуації в країні та з метою підвищення якості дошкільної освіти, забезпечення її поступального інноваційного розвитку, у 2017/2018 навчальному році пропонуються такі змістові напрями:

- патріотичне виховання;

- екологічне виховання;

- формування основ здорового способу життя;

-  комунікативно-мовленнєвий розвиток дошкільників.

Виходячи з аналізу освітньої і методичної роботи у 2016/2017 навчальному році, враховуючи досягнення і перспективи розвитку, педагогічний колектив визначає такі завдання на 2017/2018 навчальний рік:

1. Розпочати роботу щодо урізноманітнення форм організації роботи з громадянського виховання через ознайомлення дітей з витоками народознавства та оформлення національних куточків в групах

2. Реалізувати освітню лінію «Особистість дитини» через удосконалення системи навчання дітей основним рухам як важливого засобу формування в них фізичних якостей, підвищити компетентність батьків з питань фізичного розвитку дошкільників.

3. Створювати умови для виявлення та розвитку творчих здібностей дітей засобами зображувальної та художньо – мовленнєвої діяльності.

Єдина науково - методична тема, над якою працюватиме  колектив дошкільного навчального закладу у 2016/2017 навчальному році: «Модернізація форм і методів науково-методичної роботи з педагогічними кадрами відповідно до нового змісту освіти»