Методична робота

Основні завдання на навчальний рік

2018/2019 навчальний рік

Виходячи з аналізу освітньої і методичної роботи у 2017/2018 навчальному році, враховуючи досягнення і перспективи розвитку, педагогічний колектив визначає такі завдання на 2018/2019 навчальний рік:

1. Удосконалити освітній процес в групах старшого дошкільного віку на основі впровадженн освітньої програми «Впевнений старт» (нова редакція).
  2. Упроваджувати основи соціальної і фінансової освіти дітей дошкільного віку через використання пошуково – ігрової діяльності
  3. Формувати мовленнєву компетентність дітей дошкільного віку шляхом використання художніх творів.
  4. Урізноманітнити мовленнєву, ігрову діяльність шляхом використання LEGO – конструктора.

Єдина науково - методична тема, над якою працюватиме  колектив дошкільного навчального закладу у 2018/2019 навчальному році: «Модернізація форм і методів науково-методичної роботи з педагогічними кадрами відповідно до нового змісту освіти»

План роботи творчої групи

Тема: впровадження освітньої програми «Впевнений старт» у практику роботи з дітьми старшого дошкільного віку»

Мета: підвищити творчий потенціал педагогів, формувати творчой колективй педагогів – однодумців