Карантин в закладіВесна іде, свята несе!Святкуємо Масляну!Профілактика коронавірусуPlay bridge в рамках "Сприянні освіті"День яскравих емоцій!

Ми раді вітати Вас на сторінці закладу дошкільної освіти № 24

"Золота рибка"!

13 бер. 2020
Карантин в закладі
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №221 "Про запобігання поширенню на територіїї України короновірусу COVID-19" та листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 №1/9-154, з метою створення безпечного середовища для життєдіяльності дітей та профілактики захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19, з 13.03.2020 до 03.04.2020 установлено карантин, заборонивши відвідування закладів освіти.
3 бер. 2020
Весна іде, свята несе!
"Прийди, прийди весно красна, чепури нам рідний край, засвіти нам сонце ясне, з нами в гурті погуляй! Під таким гаслом в закладі розпочалися розваги до свята Весни.
28 лют. 2020
Святкуємо Масляну!
Весело, якраво, захоплююче відсвяткували Масляну. З повагою провели зимоньку та радо зустріли весну. Малеча та їх батьки активно долучилися до заходу.
28 лют. 2020
Профілактика коронавірусу
З метою профілактики та недопущення розповсюдження захворювань, спричинених новим коронавірусом в закладі надано консультацію для персоналу.
19 лют. 2020
Play bridge в рамках "Сприянні освіті"
Вихователі нашого закладу спільно з запрошеними вихователями ЗДО № 420 провели квест "Успіх". Гасло заходу: "Я хочу, я можу, я це зроблю!" Отримали запрошення завітати до нашого партнера ЗДО № 420.
14 лют. 2020
День яскравих емоцій!
У день Святого Валентина бажаємо безліч приємних вражень і яскравих емоцій, щирих посмішок і незабутніх щасливих миттєвостей!

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Малая Компьютерная Академия ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія