Волонтерська діяльність нашого закладу.Зустріч з закладами -партнерами Play Mate Online!До уваги батьків майбутніх першокласників!Семінар-практикум "БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ДІТЕЙ – ВАЖЛИВИЙ АСПЕКТ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ЗДО"Всесвітній тиждень грошей!Всесвітній тиждень обізнаності про сіль!

Ми раді вітати Вас на сторінці закладу дошкільної освіти № 24

Відповідно до Указів Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», від 14 березня 2022 року № 133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», листа Міністерства освіти і науки України від 25.02.2022 No1/3276-22 «Про організацію освітнього процесу», з метою збереження життя і здоров'я учасників освітнього процесу, призупиняється освітній процес у закладі дошкільної освіти.

Гімн нашого садочка
До нашого садочка
Стежиночка вела,
Для кожного знайома
Завжди вона була.
                                       Приспів:
                                       Садочок, наш садочок -
                                       Світ ласки і тепла!
                                       У нашому садочку
                                       Казочка жила!
                                                                               До нашого садочка
                                                                               Ми радісно ходили,
                                                                               Рідненький наш садочок
                                                                               Ми щиро так любили!

8 квіт. 2024
Волонтерська діяльність нашого закладу.
Плетіння маскувальних сіток для ЗСУ є невід’ємною частиною роботи закладу дошкільної освіти №24. Адже кожен з колективу знає найголовніше: маскувальна сітка рятує життя бійця. З початку цього року було сплетено захисних сіток загальною площею 5000 м2 (сітки різного розміру від 3х4 до 12х12), які було відправлено нашим захисникам, також колективом було придбано та передано смаколики, горіхові суміші, обереги, розпалювачі, окопні свічки. А ще дуже приємно отримувати від захисників слова подяки та сувеніри.
3 квіт. 2024
Зустріч з закладами -партнерами Play Mate Online!
Продовжуємо спілкуватися та обмінюватися досвідом наскрізного впровадження підходу "навчання через гру". в рамках проєкту "Сприяння освіті". Зустрічі з ЗДО № 420 та ЗДО № 440 були плідними, цікавими та надихаючими до співпраці.
2 квіт. 2024
До уваги батьків майбутніх першокласників!
8 квітня 2024 року визначено датою початку прийняття заяв до 1-х класів 2024/2025 навчального року