Педагогічні ради

Науково-методична робота з педкадрами

МЕТА: Удосконаити науково-методичну роботу з педкадрами, підвищити професійну майстерність та активізувати творчий потенціал кожного педагогічного працівника, реалізувати Освітню програму “Дитина”, підвищити теоретичний рівнь та фахову підготовку, створити та постійно вдосконалювати  педагогами власної системи діяльності на засадах творчого пошуку та реалізації нових ідей у практичній роботі, сприяти підвищенню результативності освітньо-виховного процесу та розвитку особистості дитини через впровадження новітніх технологій та нових програм, підвищення професійної майстерності молодих спеціалістів.

Зміст роботи

Термін

Відпові-дальний

Прим.

Педагогічна рада  №1

1.  Про виконання рішень попередньої педагогічної ради.                                       2.  Про підсумки  літньої оздоровчої  кампанії

3. Про ознайомлення педагогічних працівників з матеріалами серпневої конференції.

4. Про огляд-конкурс ДНЗ з підготовки до нового навчального року.

5.  Про обговорення та схвалення  плану роботи на 2017/2018 навчальний рік, робочого плану.

6. Про затвердження освітніх програм, форм планування, розкладу занять, режиму дня, графіку роботи,

педагогічного навантаження.

7. Виставка методичних посібників та педагогічної літератури «Нові педагогічні ідеї у роботі з дітьми».             8. Про затвердження складу творчої

групи.

9. Про затвердження плану підвищення фахової кваліфікації педагогів на 2017/2018 н. р.

10. Про ознайомлення з нормативно – правовими документами в галузі освіти.

31.08.

голова ПК

вихователь-

методист

11. Про вибори громадського інспектора

Педагогічна рада № 2

1. Про виконання рішень педради №1

2. Про основи економічної культури, як складової пізнавального розвитку дитини

3. Про формування економічної досвідченості дошкільників засобами гри
4. Про виховання у добрих почуттів у дошкільників та соціально – економічна освіта
5. Про сюжетно – рольові ігри як економічне виховання дітей в дитячому садочку
6. Про економічне виховання в родині.

7. Про підсумки тематичного вивчення Стан роботи з економічного виховання в закладі(Довідка)

8. Про соціальний захист дітей  в дошкільному закладі

12.2017

громадський інспектор

Педагогічна рада № 3

1.Про виконання рішень попередньої педагогічної ради

2.Про підсумки тематичного вивчення стану роботи  щодо реалізації освітньої лінії  «Мовлення дитини»(Довідка)

3. Про мовленнєву компетенцію як провідну базисну характеристику особистості

4. Про місце гри в розвитку мовлення дошкільників

5. Про мовленнєво – ігрову компетенція дитини дошкільного віку

6. Про дидактичну гру як засіб формування звукової культури мовлення

03.2018

7. Про казку – театральну гру як засіб розвитку мовлення дітей

8. Про співпрацю ДНЗ та сімї щодо розвитку мовлення дітей

муз.керівник

4.

Педагогічна рада № 4

1.Про виконання рішень попередньої педагогічної ради.

2.Про аналіз виконання завдань річного плану на 2017/2018 навчальний рік із засвоєння дітьми дошкільного віку програмових вимог.

3. Про рівень готовності до школи дітей 6-го року життя.

4. Про роботу закладу у літній оздоровчий період  2018 року (презентація плану роботи).

5. Про обговорення пріоритетних завдань роботи  дошкільного навчального закладу  на 2017/2018 навчальний рік

6. Про результати атестації педагогів дошкільного навчального закладу № 24, які атестувались у 2017/2018 навчальному році.

7. Про підготовку дошкільного навчального закладу до роботи в осінньо-зимовий період.

05.2018

практичний психолог