Привітання від адміністрації

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія.

В цей особливий День ми приєднуємося до привітань на адресу наших вихователів і всіх дошкільних працівників! Висловлюємо свою подяку. Бажаємо їм здоров’я і міцних нервів, хороших зарплат і побільше приємних моментів в їх, так необхідної всім нам праці!

Зі Святом!

Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов. Христос Воскрес!

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята — 8 Березня ! Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського.

Бажаю Вам міцного здоров’я, великого жіночого щастя, добра, любові. Нехай у Вашому домі будуть спокій та добробут, а Ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких. Зі святом Весни, Вас!

Вітаю з найчарівнішим і багатообіцяючим святом, Новим Роком! Бажаю, щоб ви завжди вірили в новорічні дива, і вони тоді обов’язково постукають у ваші двері. Світ такий прекрасний, дивіться на нього широко відкритими очима і розкрийте своє серце назустріч радісним подіям, які не змусять себе довго чекати!

Вітаю вас, зі святом Чудотворця!
Зростайте добрими й щасливими – батькам на радість, а Україні – в славу!
Достатку, затишку й душевного родинного тепла.
Святий Микола хай освятить вас і благословить на добрі справи.