Сторінка вдячності

"Так склалося, що більшу частину свого часу наші діти проводять у дитячому садочку чи школі. Саме тому, розвитку освітніх закладів нашого міста, поліпшенню їх матеріальної бази повинна приділятись значна увага. Щороку спільними зусиллями працівників ДНЗ, батьків, влади міста, ремонтуються та облаштовуються приміщення, оновлюється матеріально-технічна база дошкільного закладу. І завжди серед тих, хто одними із перших відгукуються на прохання про допомогу є батьки .

Для них це робота не одного дня, вона носить системний характер. Важко переоцінити батьківську турботу про дітей!  Дякуємо вам за це!

Хочеться вірити, що все те, що вже зроблено – лише початок. І на цьому шляху зупинятися ніхто не має права, адже ми, дорослі, повинні пам’ятати, що діти потребують нашої любові, уваги, захисту, турботи та піклування. Лише за такої умови ми зможемо виростити покоління, яке бути відчувати себе щасливим в своїй державі та потрібним їй, покоління справжніх патріотів, яке буде прагнути в подальшому піклуватися про добробут та розквіт нашого міста, своєї Батьківщини".

Завідувач ДНЗ № 24

*Велика подяка батькам групи № 4 "Малятко"за допомогу у придбанні нових, зручних,яскравих меблів.

*В групах №№1,7,10 батьківським загалом було проведено ремонтні роботи по встановленню металопластикових вікон.Велика подяка за турботу,небайдужість та створення затишку.

-група №1

група №7

група №10

*Наприкінці 2016 року та початку 2017 року батьками вихованців нашого закладу було замінено портомийки в групах №№2,4,8,9 та придбано шафу в групу № 6.

Щиро дякуємо батькам за їхню турботу!

-група № 4

-група № 9

-група №8

група № 6

група № 2

* Батьки дітей групи №11 та №12 придбали нові шафи для одягу.Дякуємо!

Щиро дякуємо батькам вихованців старшої групи №3 "Сонечко" за організацію у придбанні нових сучасних меблів для групи.

* Велика подяка батьківському загалу групи раннього віку №4 "Малятко"за організацію та проведення ремонтних робіт (встановлення металопластикових вікон в приміщені групи)  .Завдяки цьому в групі тепло та затишно.

*  Вдячні батькам групи дітей середнього віку №1 "Сонячний віночок" за допомогу у придбанні нових зручних, красивих,яскравих  меблів.