Алгоритм прийому дітей до закладу під час карантину Привітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги!Карантин в закладіВесна іде, свята несе!Святкуємо Масляну!Профілактика коронавірусу

Ми раді вітати Вас на сторінці закладу дошкільної освіти № 24

"Золота рибка"!

27 трав. 2020
Алгоритм прийому дітей до закладу під час карантину
.
4 трав. 2020
13 бер. 2020
Карантин в закладі
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №221 "Про запобігання поширенню на територіїї України короновірусу COVID-19" та листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 №1/9-154, з метою створення безпечного середовища для життєдіяльності дітей та профілактики захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19, з 13.03.2020 до 03.04.2020 установлено карантин, заборонивши відвідування закладів освіти.

День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія