16 черв. 2021

Zoom зустріч учасників проєкту "Сприяння освіті"

Відбулася зустріч-підсумок цього навчального року. Обговорили успіхи та презентували Ploy Book свого закладу.
9 черв. 2021

Свято мильних бульбашок !

Все готово, дітвора, починається гра. Один, два, три - розлетілись бульбашки. Доторкнувшись до невеликої кульки, дітвора не приховує своїх емоцій: захват, радість, здивування з’являються на задоволених личках малят.
1 черв. 2021

День захисту дітей - яке чудове свято!

День захисту дітей – яке чудове свято! Усіх дітей Землі ми хочемо привітати. хай світить сонце всім, грайливий м’ячик скаче, від болю і образ нехай ніхто не плаче. І наша пісенька нехай летить над краєм про те, що ми зі святом всіх вітаємо.
28 трав. 2021

Випускний сьогодні в нас!!!

В дитсадочку нашім свято: сміху, радості багато. Випускний сьогодні в нас, розставатися вже час. Тут ми гралися, зростали, самостійними тут стали, і за це усім охоче ми подякувати хочем.
20 трав. 2021

Одягаю вишиванку та іду в садочок з ранку!

Вишиванка – дитинча кирпате, що квітки звиває в перепліт, материнські ласки, успіх тата, прадідів пророчий заповіт
12 трав. 2021

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо вихованку нашого закладу Абаньшину Аліну, яка посіла 1 місце у Всеукраїнських рейтингових змаганнях зі спортивного бального танцю "Ukrainian Dance Palace".Нових досягнень та перемог тобі, Аліно!
11 трав. 2021

"Матусі залюбки допомагаю Я"

З нагоди святкування Дня Матері в закладі проведено ряд заходів, а саме: виготовлені з любов,ю аплікації квітів та сердечок, виконано танці, пісні, вірші для любої матусі та різні конкурси-розваги.
5 трав. 2021

На Великдень писанку розмалюю!

У нас багато діточок на святі Великоднім. Всі наробили писанок, щоб битись одне з одним!
29 квіт. 2021

Підготовка до Великодня!

Квітоньки на писанці зірчасті, а на другій – півники та бджоли, ми таких не бачили ніколи. А на третій писанці – зірниці, ще й під ними золоті жар-птиці. На четвертій – олені та сарни, а на п’ятій – рушничок прегарний.
28 квіт. 2021

The LEGO PlayBook ZDO # 24

Педагоги закладу підвели підсумок своєї роботи по створенню PlayBook. Це не лише творчий звіт, а "книга життя" кожної групи.