9 жовт. 2019

Безмежний світ гри з "LEGO"

Під час проведення занять та інших режимних моментів педагоги активно застосовують конструктори "LEGO".
1 жовт. 2019

Дерево життя закладу!

Дякуємо батькам наших вихованців за участь в конкурсі Sammer Family Ploy.
20 вер. 2019

До Всеукраїнського Дня дошкілля

В закладі завершився 1 етап районного конкурсу дитячого малюнку "Рідне місто - в серденьку моєму" присвячений Всеукраїнському Дню дошкілля.
19 вер. 2019

"Веселка чудес"

Під такою назвою в заклад завітав театр фокусів. Цікаво, пізнавально та весело.
13 вер. 2019

Музичні пригоди в казковій країні "LEGO"

З метою сприяння активному мовленню, розвитку дрібної моторики рук, підвищенню рівня концентрації уваги в закладі проведено музичну розвагу із застосуванням конструктора "LEGO"
2 вер. 2019

День знань - особливе свято!

Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити! Під таким гаслом проведено урочисту лінійку для вихованців, їх батьків та вихователів.
23 серп. 2019

Зі святом, рідна Україна!

Під таким гаслом в закладі проведено музичну розвагу та парад вишиванок до дня Державного Прапора України. Це прапор вільної країни, це прапор міста і села, це стяг моєї Батьківщини, і в ньому вічності добра.
21 серп. 2019

Ми не вмієм нудьгувати!

Не сумуєм, не нудьгуєм, дружим, граєм та будуєм! Тата й маму відпускаєм, ми садочок полюбляєм.
9 серп. 2019

Влітку весело нам, друже !

В нас гостює справжнє літо. Кольорове та яскраве, запашне, смішне, цікаве!!! Наші дітлахи розважаються та веселяться.
25 лип. 2019

# Summer Play

В рамках проекту "Сприяння освіті" в закладі проведенно конкурс-огляд #Summer Play/