2 трав. 2022

Конкурс "Кольори моєї України"

Запрошужмо усіх бажаючих
29 квіт. 2022

Шановні батьки!

Запрошуємо вас відвідати платформу НУМО
18 лют. 2022

"Ми за безпечне майбутнє"

З метою підвищення ефективності проведення роботи по виробленню дій, правил та навичок безпечної поведінки у випадку виникнення надзвичайних ситуацій та профілактики травматизму серед дітей дошкільного віку в закладі з 14 лютого по 18 лютого 2022 року проходить "Тиждень безпеки". Сьогодні відбувся фінал конкурсу "Ми за безпечне майбутнє" та підведено підсумки.
16 лют. 2022

16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання!

Колектив та вихованці нашого закладу приєдналися до проведення заходів присвячених Дню єднання, метою яких є показати, що українці єдина нація, яка любить свою Батьківщину та рідну землю.
15 лют. 2022

Дуже схоже, що вже весна до нас прийшла!

Сьогодні Стрітення! Чудово! І сонце в небо попливло та усміхнулось світанково, щоб світло й тепло нам було. Хай літо зиму переможе, бо так вже хочеться тепла. А так і буде. Дуже схоже, що вже весна до нас прийшла.
7 лют. 2022

Конкурс "Моя улюблена ранкова гімнастика"

В закладі щороку проводиться фізкультурна розвага «Моя улюблена ранкова гімнастика». Учасники розваги заряджаються позитивом, демонструють власні вміння, творчі знахідки, а педагоги оцінюють професійні «родзинки» колег. Вихованці закладу підтверджують, що рух і позитивні емоції – шлях до міцного здоров’я.
31 січ. 2022

Ну просто казка і багато див !

А надворі біленько і пухнасто, летів сніжок вночі і все накрив. Повсюди гарно, чисто і сріблясто. Ну просто казка і багато див.
17 січ. 2022

"Вільна гра"

Конкурс серед педагогів
23 груд. 2021

"Святкувати нам вже час, З Новим Роком, друзі, вас!"

В закладі розпочалися Новорічні свята. Під час свята малюки з задоволенням показували свої артистичні здібності, емоційно виконували пісні, танці, хороводні ігри, розгадували загадки, декламували вірші, згадали відомі казки, закріпили знання про зиму, традиції та звичаї цієї пори року. Та найголовніше, – дошкільнята отримали довгоочікувані новорічні подарунки від Харківського міського голови І.О. Терехова.
17 груд. 2021

"Святий Миколай до нас завітай"

Під такою назвою проведено розвагу для дітей старшого віку. Дітлахи з нетерпінням чекали на свято Миколая. Заздалегінь написали листівки з побажаннями, вивчили вірші - привітання та радо зустріли святого Миколая!