6 лют. 2024

Всесвітній день боротьби проти раку. Дій сьогодні заради майбутнього!

МОЗ проводитиме інформаційно-роз'яснювальну кампанію до Всесвітнього дня боротьби проти раку в період з 4 по 11 лютого 2024 року.
1 лют. 2024

Марафон "Добро починається з тебе"

Цього місяця Департамент освіти Харківської міської ради запрошує дошкільнят та учнів, позашкільників та батьків, вихователів та вчителів долучитись до марафону “Добро починається з тебе” та у фото- й відеороботах повідати, як саме ви та члени вашої родини/колективу протягом лютого примножуєте добро у світі, даруєте свій час, надихаєте, даєте надію, віру та підтримку тим, хто цього потребує.
22 січ. 2024

Щодо протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню ГРВІ та COVID-19.

Головне управління Держпродспоживслужби нагадує, що найефективнішим способом посилення імунітету проти грипу та COVID-19 у світі визнана вакцинація. Щеплення проти грипу рекомендовано робити щосезону. Прохання уважно ознайомитися з пам'яткою, що додається.
22 січ. 2024

22 січня- День Соборності України!

День Соборності України - це свято на честь проголошення першої Незалежності та Акту Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР). 22 січня 1918 року незалежність була проголошена IV Універсалом Української Центральної Ради, а через рік, в 1919 році, в цей же день на Софійській площі у Києві відбулося офіційне об'єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Так вперше за багато століть історичні українські регіони об'єдналися в одну державу. МИ – ЄДИНІ !!!
15 січ. 2024

Прибирання території.

У зв'язку з погіршенням метеорологічних умов, в підпорядкованому закладі освіти активізовано роботу з очистки снігу та ожеледиці пішохідних доріжок та під'їздних шляхів.
10 січ. 2024

КОНСУЛЬТАТИВНИЙ ПУНКТ

для батьків
1 січ. 2024

Екологічна акція "ВРЯТУЙ ЯЛИНКУ"!

Родини вихованців закладу дошкільної освіти №24 долучилися до екологічної акції "ВРЯТУЙ ЯЛИНКУ", спрямованої на попередження незаконного вирубування хвойних дерев. Учасники нагадали, що зберегти життя зеленим красуням можна, прикрашаючи до свята ялинку, що росте у горщику, на подвір'ї чи вулиці, а також використавши штучні зимові композиції. Варіантів безліч, варто лише спробувати!
28 груд. 2023

Важливо!!! Щодо проведення опитування!

Опитування проводиться з 18 грудня 2023 року по18 січня 2024 року серед різних груп населення з 18 років і до 65 років та старші. За посиланням https://survey.sportforall.gov.ua) .
27 груд. 2023

Час святкового настрою, справжніх див та подарунків!!!

До свята Нового року та Різдва Христового за ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова та Харківської міської ради відбулося вручення подарунків для наших маленьких вихованців.
25 груд. 2023

Обережно, гепатит А!