14 груд. 2020

Online спілкування з закладом-партнером по Play Mate

З метою обміну досвідом наскрізного впровадження підходу "Навчання через гру" проведено оnline спілкування з закладом-партнером по Play Mate ДНЗ-ЦРД № 24 "Казка" м. Кам'янське. Такий метод спілкування сприяє створенню міцної професійної спільноти педагогів закладів дошкільної освіти.
3 груд. 2020

Здоровий спосіб життя-запорука здоров'я дитини

Одним з важливих завдань вихователя є формування навичок здорового способу життя дитини. В різних вікових групах проводяться як теоретичні, так і практичні заняття в цьому аспекті.
16 лист. 2020

Проведення "Тижня безпеки дитини"

З метою профілактики травматизму серед дітей дошкільного віку в закладі проводиться "Тиждень безпеки дитини".Однією з основних цілей визначено формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя. До участі у "Тижня безпеки дитини" залучено персонал, батьки і діти закладу. Малюнки згідно тематики, у виконанні батьків, розміщено на стенді.
7 лист. 2020

Загальноміський суботник!

Цьогорічне осінне прибирання території пройшло організовано та швидко. Персонал активно долучився до роботи, ніхто не залишився осторонь. Дякуємо за сумлінну працю!
13 жовт. 2020

Розвага "Веселі козачата"

З метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності, сприяння подальшому зміцненню патріотичного руху в суспільстві та до Дня захисників України в закладі проведено спортивну розвагу "Веселі козачата"
6 жовт. 2020

"Осінь красуня до малят прийшла, кошик із казкою ім на гостин принесла"

В закладі оголошено конкурс на кращу поробку з природних матеріалів "Осінь красуня".Ця чарівна пора спонукає до творчості та надихає батьків разом з дітьми виготовляти найрізноманітніші, надзвичайні композиції.
3 жовт. 2020

03.10.2020 - суботник!

Під керівництвом депутата міської ради Зінченка В.А., представниками Адміністрації району, персоналом та батьківським загалом на території закладу встановлено дитячий майданчик.
3 жовт. 2020

Екологічна акція- "Куточок природи своїми руками"

За дорученням голови адміністрації Основ'янського району Головчанської Г.О., депутатів міської ради та за участю заступника голови адміністрації Основ'янського району з соціальних та гуманітарних питань Корнєвої І.М. до нашого садочку доставлено кущі ялівцю. Гості, персонал та батьки висадили кущі на території закладу. Зелене насадження радує дітей та відвідувачів закладу.
2 жовт. 2020

Подяка з нагоди професійного свята!

Подяка Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса завідувачу комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 24 Харківської міської ради" Шмельовій Н.О. з нагоди професійного свята -Дня працівників освіти.
2 жовт. 2020

З нагоди Дня працівників освіти!

Перший заступник Харківського міського голови Ігор Олександрович Терехов провів зустрічі з педагогами всіх районів Харкова та привітав з Днем працівників освіти. Завідувача нашого закладу Н.О. Шмельову запрошено на зустріч та вручено подяку.