30 жовт. 2014

Конкурс читців-декламаторів віршів "Ми – єдині"

Мій сонячний дім – моя Україна.......Україна! Наша рідна земля, наша Батьківщина. Фотозвіт у розділі "Казкове житядітей"
9 жовт. 2014

Фізкультурні змагання "Крок за кроком" серед дошкільних навчальних закладів

Вітаємо переможців!Фотозвіт у розділі "Казкове життя дітей"
11 серп. 2014

Відкриття садочка

Після ремонтних робіт відкрито дошкільний навчальний заклад
5 черв. 2014

Спортивні розваги

В садочку діти весело проводять час, груючи в баскетбол, футбол, волейбол. Фотозвіт "Казкове життя дітей"
30 трав. 2014

Відбулись випускні вечори в дошкільному закладі

Бажаємо успіхів усім майбутнім першокласникам!Фотозвіт у розділі "Казкове життя дітей!"
20 трав. 2014

Семінар-практикум з питань організації харчування в ДНЗ

На базі дошкільного закладу проведено семінар-практикум з питань організації харчування в дошкільних навчальних закладах Червонозаводського району. Фотозвіт в "Казкове життя дітей"
30 вер. 2013

Відкрито оновлений басейн

Діти з радістю зможуть насолоджуватись приємним та безпечним інтерєром, бавитися з новими іграшками, вчитися плаванню.
7 трав. 2013

Фільм про харчування в садку

Дивіться відеофайл у розділі "Харчування дошкільнят", залишайте коментарії на сайті Youtube