2 жовт. 2020

Вітання з Днем працівників освіти!!!

Щиро вдячні Харківському міському голові Геннадію Кернесу та депутатському корпусу за чудове, сердечне привітання колективу нашого закладу з Днем працівників освіти.
28 вер. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди Дня працівників освіти

24 вер. 2020

З ювілеєм, дитячий сад !

Сьогодні радість в нашому садочку, Сміх ллється з вікон і дверей. Отож зібрались ми у дружнім колі, Бо в нашого садочка – ювілей!
24 вер. 2020

35-річчя від дня заснування!

Адміністрація Основ'янського району нагородила грамотою колектив закладу за багаторічну сумлінну працю на педагогічній ниві, високі досягнення в навчально-виховному процесі та з нагоди 35-річчя від дня заснування.
15 вер. 2020

"Рідне місто - в серденьку моєму"

З метою виявлення й підтримки обдарованих дітей старшого дошкільного віку, розвитку їх творчих здібностей, виховання у дітей любові до рідного міста, покращення спільної роботи закладу і сім’ї, в закладі завершено 1 тур районного конкурсу дитячого малюнку, присвяченого Дню дошкілля.
11 вер. 2020

День фізичної культури і спорту!

Фізична культура символізує силу, велич духу і мужність. Бажаємо всім міцного здоров'я, великої удачі, наполегливості,наснаги та перемог. А наші вихованці з захватом бігають, стрибають та забивають голи
1 вер. 2020

Подарунок від The LEGO Foundation

Дизайнерський проект нашого колективу "КЛЮЧИ ДО УСПІХу" в рамках архітектурного конкурсу завершився перемогою та отримав чудовий, корисний подарунок. Ми будемо й надалі збирати свої ключи успіху.
31 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди початку навчального року

28 серп. 2020

"Безмежний світ гри з "LEGO"

На районній серпневій конференції наш заклад представив реалізацію парціальної програми "Безмежний світ гри з "LEGO"
25 серп. 2020

Підсумки звітування завідувача

Сьогодні, на території закладу, проведено голосування, щодо оцінки діяльності керівника протягом 2019/2020 навчального року.