9 черв. 2020

Міжнародний день друзів!

Найтепліше свято, яке присвячене дружнім взаєминам між людьми. Дружба є великою цінністю у житті людини. Тож давайте хоча б раз на рік нагадувати своїм друзям які вони важливі для нас.
1 черв. 2020

Відновлено роботу в закладі дошкільної освіти.

27 трав. 2020

Алгоритм прийому дітей до закладу під час карантину

.
4 трав. 2020

Привітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги!

13 бер. 2020

Карантин в закладі

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №221 "Про запобігання поширенню на територіїї України короновірусу COVID-19" та листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 №1/9-154, з метою створення безпечного середовища для життєдіяльності дітей та профілактики захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19, з 13.03.2020 до 03.04.2020 установлено карантин, заборонивши відвідування закладів освіти.
3 бер. 2020

Весна іде, свята несе!

"Прийди, прийди весно красна, чепури нам рідний край, засвіти нам сонце ясне, з нами в гурті погуляй! Під таким гаслом в закладі розпочалися розваги до свята Весни.
28 лют. 2020

Святкуємо Масляну!

Весело, якраво, захоплююче відсвяткували Масляну. З повагою провели зимоньку та радо зустріли весну. Малеча та їх батьки активно долучилися до заходу.
28 лют. 2020

Профілактика коронавірусу

З метою профілактики та недопущення розповсюдження захворювань, спричинених новим коронавірусом в закладі надано консультацію для персоналу.
19 лют. 2020

Play bridge в рамках "Сприянні освіті"

Вихователі нашого закладу спільно з запрошеними вихователями ЗДО № 420 провели квест "Успіх". Гасло заходу: "Я хочу, я можу, я це зроблю!" Отримали запрошення завітати до нашого партнера ЗДО № 420.
14 лют. 2020

День яскравих емоцій!

У день Святого Валентина бажаємо безліч приємних вражень і яскравих емоцій, щирих посмішок і незабутніх щасливих миттєвостей!