Наші досягнення

1999 – Почесна Грамота Голови Червонозаводського району колективу дошкільного закладу №24 в підготовці до нового 1999-2000 навчального року.
1999 – Почесна Грамота управління освіти Червонозаводської районної ради колективу за I місце в огляді-конкурсі з підготовки закладів освіти до нового 1999-2000 н. р. в номінації «ДНЗ».
2002 – Подяка Харківського міського голови колективу дошкільного закладу за III місце конкурсі-огляду серед дошкільних навчальних закладах міста Харкова з безпеки життєдіяльності.
2005 - Грамота управління освіти Червонозаводської районної в м. Харкові ради з нагоди 20-річчя дошкільного закладу.
2005 – Подяка народного депутата України М.М. Добкіна з нагоди 20-річчя дошкільного закладу.
2006 -  Диплом лауреата від першого заступника голови комітету ГУОНОДА за участь в обласному конкурсі-огляду на найкращий психологічний кабінет.
2008 – Почесна Грамота Центрального комітету профспілки працівників освіти і науки України профспілковій організації (голова Соловйова В.І.) за високі показники у Всеукраїнському огляді-конкурсі на кращу первинну профспілкову організацію галузевої профспілки.
2009 - Почесна Грамота Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України профспілковій організації (голова Соловйова В.І.) за активну участь в обласному огляді-конкурсі на кращу первинну профспілкову організацію навчального закладу.
2009 – Грамота управління освіти Червонозаводської районної в м. Харкові ради колективу за III місце в огляді-конкурсі з підготовки закладів освіти до нового 2009-2010 н. р. в номінації «ДНЗ».
2009 – Грамота голови районної ради колективу ДНЗ № 24 за III місце в огляді-конкурсі  з підготовки закладів освіти до нового 2009-2010 н. р. в номінації «ДНЗ».
2010 – Грамота  Червонозаводської районної в м. Харкові ради колективу за I місце в огляді-конкурсі з підготовки закладів освіти до нового 2010-2011 н. р. в номінації «ДНЗ».
2012 -  Грамота  Червонозаводської районної в м. Харкові ради колективу за I місце в огляді-конкурсі з підготовки закладів освіти до нового 2012-2013 н. р. в номінації «ДНЗ».

2013 - перемога Сидоренко Людмили Миколаївни у фестивалі всеукраїнському "Вихователь року 2013"в номінації музичний керівник. Перемога шеф-кухаря Іващенко надії Степанівни в конкурсі "Кращий кухар Червонозаводського району" в номінації "Рибні страви", колектив закладу нагороджений грамотою Адміністрації Червонозаводського району за кращу організацію харчування.

2014-Диплом II ступеня XXI обласної виставки- презентаці педагогічних ідей та технологій.

Нагороджено завідувача Шмельову Н.О.

2015-Почесна грамота Департаменту освіти Харківської міської ради з нагоди 30-річчя від дня заснування закладу.Нагороджено практичного психолога Соловйову В.І.

2015-Диплом Управління освіти адміністрації Червонозаводського району команді "Маленькі олімпійці", яка посіла II місце у районних фізкультурних змаганнях "Крок за кроком"

2016-Диплом ІІІ ступеня сорок друга обласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіду "Освіта Харківщини ХХІ століття"

2016- Подяка Харківського міського голови Г.Кернеса до Дня працівника освіти.

2016- 1 місце в огляді-конкурсі з підготовки закладів освіти до нового 2016-2017 н. р. в номінації «ДНЗ» та в рейтингуванні за підсумками року

2017-1 місце в районному фізкультурному змаганні "Крок за кроком"

2018-Грамота адміністрації Основ,янського району Харківської міської ради колективу за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу, значну роботу по створенню належних умов для навчання і виховання дітей.

2018- Грамота адміністрації Основ,янського району Харківської міської ради колективу за кращу організацію харчування серед закладів дошкільної освіти Основ,янського району.

Диплом "Кращий кухар дитячого садка" в номінації "Краща страва з риби" районного конкурсу професійної майстерності серед кухарів закладів дошкільної освіти Основ,янського району

2019- Диплом за перемогу в номінації "Неможливе-можливо" у дитячій архітектурній виставці-конкурсі "Професії майбутнього" The LEGO Foundation

2019- Диплом за перемогу команди "Супер драйв" у районних фізкультурних змаганнях  "Крок за кроком" серед дітей старшого дошкільного віку.

2019- Диплом за 2 місце у районному конкурсі дитячого малюнку "Рідне місто-в серденьку моєму", присвяченого Всеукраїнському Дню дошкілля в номінації "Колективна робота".

2020-  Подяка завідувачу Шмельовій Наталі за вагомий внесок в організацію та проведення науково-методичного семінару "Діалоги про виконання" на базі КЗ "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" ХМР.

2020-  Диплом за перемогу в номінації"Мріємо, діємо. досягаємо !" у дитячому проєкті-конкурсі "Успіх".

2020-  Диплом за перемогу в номінації Найзмістовніша концепція впровадження підходу "навчання через гру" у закладі дошкільної освіти.

2020-Грамота адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради з нагоди 35-річчя від дня заснування закладу.

2020-Подяка Харківського міського голови Г.А. Кернеса завідувачу Шмельовій Наталі Олександрівни з нагоди професійного свята- Дня працівників освіти.

2021-  1 місце II (обласного) туру обласного конкурсу "Кращий вихователь Харківщини"

у 2021 році у номінації "Вихователь - новатор" Лобанова Наталія Олександрівна.

2021- Сертифікат учасника Міжнародного заняття доброти комунальний заклад "ЗДО (ясла-садок) № 24 Харківської міської ради".

2022- Диплом за перемогу у дитячій архітектурній виставці-конкурсу "Україна надзвичайна" The LEGO Foundation.

2023- Диплом за перемогу в номінації Україна єдина у дитячому проєкті "Україна надзвичайна!" у рамках Всеукраїнського фестивалю гри, навчання та натхнення Play Fest 2022-2023.

2024- Диплом -сертифікат учасника рекорду України "Найбільша кількість занять доброти".

Вірте в себе!  Вірте в свої здібності!