Семінар-практикум "БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ДІТЕЙ – ВАЖЛИВИЙ АСПЕКТ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ЗДО"Всесвітній тиждень грошей!Всесвітній тиждень обізнаності про сіль!З Днем народження Тараса Григоровича Шевченка!Акція «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».Заняття доброти! Разом ми робимо цей світ добрішим.

Ми раді вітати Вас на сторінці закладу дошкільної освіти № 24

"Золота рибка"!

Відповідно до Указів Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», від 14 березня 2022 року № 133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», листа Міністерства освіти і науки України від 25.02.2022 No1/3276-22 «Про організацію освітнього процесу», з метою збереження життя і здоров'я учасників освітнього процесу, призупиняється освітній процес у закладі дошкільної освіти.

Гімн нашого садочка
До нашого садочка
Стежиночка вела,
Для кожного знайома
Завжди вона була.
                                       Приспів:
                                       Садочок, наш садочок -
                                       Світ ласки і тепла!
                                       У нашому садочку
                                       Казочка жила!
                                                                               До нашого садочка
                                                                               Ми радісно ходили,
                                                                               Рідненький наш садочок
                                                                               Ми щиро так любили!

26 бер. 2024
Охорона життя дитини є пріоритетним завданням системи дошкільної освіти, реалізація якого сприяє збереженню та зміцненню здоров’я малюків, дає поштовх до його формування та відновлення. Саме у цьому віці у дитини формуються основи здорового способу життя, норми безпечної поведінки.
18 бер. 2024
Всесвітній тиждень грошей!
Друзі, сьогодні в Україні стартував Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей)! Уже вдесяте Національний банк підтримує цю міжнародну інформкампанію з фінансової обізнаності та є її офіційним координатором в Україні. Ключова тема Global Money Week у 2024 році – "Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє". Цього року він відзначатиметься одночасно у світі та в Україні з 18 до 24 березня 2024 року.Загалом на заходи Global Money Week 2024 зареєструвалося більше 5 000 педагогів, які підтримують цю освітню кампанію в закладах освіти.Участь у заходах візьмуть дошкільнята, учні та студенти, запрошені Міністерством освіти і науки України.Нагадуємо, що до Global Money Week фахівці Національного банку та наші партнери підготували насичену програму: • чотири конкурси для дошкільнят, учнів і студентів; • два конкурси для педагогів; • конкурс для найактивніших закладів освіти; • змагання з фінансової грамотності European Money Quiz 2024; • конференцію для освітян "FinLit Forum: розвиток фінансової грамотності в шкільній освіті"; • програму онлайн-заходів; • IT-марафон #ШахрайГудбай від Національного банку та IT-академії GoITeens; • заходи від Junior Achievement Ukraine для дітей і молоді. Дізнатися більше про заходи, умови конкурсів і знайти посилання на навчальні матеріали, які допоможуть підготуватися до проведення Global Money Week, можна на нашому лендингу за посиланням https://events.bank.gov.ua/gmw2024/.
15 бер. 2024
Всесвітній тиждень обізнаності про сіль!
З 11.03.2024 по 17.03.2024 року відзначають Всесвітній день обізнаності про сіль. З метою популяризації зменшення споживання солі населенням, пропонуємо долучитися до цієї кампанії та ознайомитися з інформаційними матеріалами ДУ "Харківський ОЦКПХ МОЗ"