Пам'ятка «Зимові небезпеки»

Особливості безпечної поведінки в зимовий період

Шановні батьки!

Уже настала зима. Діти із захопленням чекають зимових розваг, але пам’ятайте:

• Під час прогулянки з дітьми перевіряйте місця, де гулятимете, на наявність небезпечних предметів.
  • Одягайте дитину відповідно до погодних умов. Пам’ятайте, що обличчя, руки та ноги є найбільш уразливими до морозу.
  • Не допускайте перебування дітей без нагляду, особливо біля відкритих водоймищ. Будьте уважними під час перебування на вкритих кригою річках та інших водоймищ.
  • Пам’ятайте, що кататися на льодових доріжках можна тільки в одному напрямку і в місцях, віддалених від проїжджої частини.
  • Пам’ятайте про безпеку дитини під час ігор у сніжки, катання на санчатах, лижах та ковзанах.
  • Не допускайте перебування дітей під дахами, щоб уникнути травмування падаючими бурульками, снігом.

Будьте уважні та обережні!