Педагогічні ради

2.1 Науково-методична робота з педкадрами

МЕТА: Удосконаити науково-методичну роботу з педкадрами, підвищити професійну майстерність та активізувати творчий потенціал кожного педагогічного працівника, реалізувати Освітні програми «Дитина» та «Впевнений старт», підвищити теоретичний рівнь та фахову підготовку, створити та постійно вдосконалювати  педагогами власної системи діяльності на засадах творчого пошуку та реалізації нових ідей у практичній роботі, сприяти підвищенню результативності освітнього процесу та розвитку особистості дитини через впровадження новітніх технологій та нових програм, підвищення професійної майстерності молодих спеціалістів.

Зміст роботи

Термін

Відпові-дальний

Прим.

Педагогічна рада  №1

1.   Про виконання рішень попередньої педагогічної ради.

2.  Про підсумки  літньої оздоровчої  кампанії

3. Про ознайомлення педагогічних працівників з матеріалами серпневої конференції.

4. Про огляд-конкурс ДНЗ з підготовки до нового навчального року.

5.  Про обговорення та схвалення  плану роботи на 2019/2020 навчальний рік, робочого плану.

6. Про затвердження освітніх програм, форм планування, розкладу занять, режиму дня, графіку роботи,

педагогічного навантаження.

7. Виставка методичних посібників та педагогічної літератури «Нові педагогічні ідеї у роботі з дітьми».

8. Про затвердження складу творчої

групи.

9. Про затвердження плану підвищення фахової кваліфікації педагогів на 2019/2020 н. р.

10. Про ознайомлення з нормативно - правовими документами в галузі

30.08.

голова ПК

освіти.

11. Про вибори громадського інспектора

Педагогічна рада № 2

1. Про виконання рішень педради №1 (випуск журналу)

2. Про театралізовані ігри як засіб формування виразності мовлення у дітей дошкільного віку (рубрика 1)

3. Про вплив творів усної народної творчості на мовленнєвий розвиток дітей (рубрика 2)
4. Про музичні твори – як засіб формування мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку(рубрика 3)
5. Про результати тематичного вивчення «Формування мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку» (Довідка)

6. Про соціальний захист дітей  в дошкільному закладі

12.2019

вихователі

музичний керівник

громадський інспектор

Педагогічна рада № 3

1.Про виконання рішень попередньої педагогічної ради

2.Про соціально-економічну компетентність дошкільнят – складова економічної освіти в дошкільному закладі

3.Про основи соціальної і фінансової освіти дітей дошкільного

4. Про пошуково- ігрову діяльність дітей - один із засобів економічного виховання

5. Про співпрацю ЗДО та сімї щодо соціально-економічного розвитку дошкільнят

6. Про підсумки тематичного вивчення стану роботи  щодо соціально-економічного розвитку дошкільнят»(Довідка)

03.2020

вихователі

4.

Педагогічна рада № 4

1.Про виконання рішень попередньої педагогічної ради.

2.Про аналіз виконання завдань річного плану на 2019/2020 навчальний рік із засвоєння дітьми дошкільного віку програмових вимог.

3. Про результати комплесного вивчення груп №2 та№4

4. Про рівень готовності до школи дітей 6-го року життя.

5. Про роботу закладу у літній оздоровчий період  2020 року (презентація плану роботи).

6. Про обговорення пріоритетних завдань роботи  дошкільного навчального закладу  на 2020/2021 навчальний рік

7.  Про результати атестації педагогів дошкільного навчального закладу № 24, які атестувались у 2019/2020 навчальному році.

05.2020

практичний психолог