Привітання від адміністрації

Щиро вітаємо прекрасну половинку людства з чудовим, яскравим, чарівним та неповторним святом - святом Весни!!!

Дорогі вихователі,

вітаємо вас з вашим професійним святом.

Ви самі уважні, терплячі й добрі жінки, які обрали саму потрібну і відповідальну професію.

Бажаємо вам міцних нервів, відмінного здоров’я і завжди гарного настрою.

День знань-особливе свято !

Вітаємо всіх з днем знань!
Всіх, хто любить пізнавати!
Серед інших побажань –
Попереду інших крокувати!

Хай мир у серці Вашому панує,

Хай ангел божий щастя Вам дарує,
Ісус Христос здоров’я шле з небес.
Христос воскрес! Воістину Воскрес!

Бажаю чарівного настрою, ніжних чоловічих обіймів, запаморочливих успіхів у кар’єрі, захоплень до душі, сімейної стабільності, яскравих емоцій і вражень, фінансової незалежності, щасливих посмішок і безліч таких чарівних днів, як сьогоднішнє весняне жіноче свято — 8 березня!

**********************************************************************************

Щастя всім, радості, любові, затишку і родинного тепла. Зі святом Вас!

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія.

В цей особливий День ми приєднуємося до привітань на адресу наших вихователів і всіх дошкільних працівників! Висловлюємо свою подяку. Бажаємо їм здоров’я і міцних нервів, хороших зарплат і побільше приємних моментів в їх, так необхідної всім нам праці!

Зі Святом!

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята — 8 Березня ! Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського.

Бажаю Вам міцного здоров’я, великого жіночого щастя, добра, любові. Нехай у Вашому домі будуть спокій та добробут, а Ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких. Зі святом Весни, Вас!

Вітаю з найчарівнішим і багатообіцяючим святом, Новим Роком! Бажаю, щоб ви завжди вірили в новорічні дива, і вони тоді обов’язково постукають у ваші двері. Світ такий прекрасний, дивіться на нього широко відкритими очима і розкрийте своє серце назустріч радісним подіям, які не змусять себе довго чекати!

Вітаю вас, зі святом Чудотворця!
Зростайте добрими й щасливими – батькам на радість, а Україні – в славу!
Достатку, затишку й душевного родинного тепла.
Святий Микола хай освятить вас і благословить на добрі справи.