Правила поведінки на водних об,єктах

ЗАТВЕРДЖУЮ

Завідувач комунального закладу

«Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) №24 Харківської міської ради»

_______________ Н.О.Шмельова

«__»_______________2019 року

ПЛАН

організаційних і практичних заходів щодо запобігання нещасним випадкам з вихованцями КЗ «ДНЗ №24» на водних об’єктах району на 2019 рік

Відповіда-льні за виконання

Термін виконання

Відмітка про виконання

1

Організація проведення в закладі освіти міні занять з вивчення правил поведінки на воді, надання першої медичної допомоги потерпілим

що-п’ятниці

2

Розгляд питань на нарадах при завідувачеві

щоквар-тально

3

Розгляд питань на батьківських зборах

4

Оновлення тематичних куточків з інформацією про заходи безпеки на воді та правилами надання першої медичної допомоги потерпілим тощо

травень

5

Видання наказів «Про організацію роботи з охорони життя, здоров’я, безпеки життєдіяльності, профілактики дитячого травматизму в літній (зимовий, весняний, осінній, період)».

щоквар-тально

6

Проведення семінару для педагогів з залученням медичних працівників з питанням правила поведінки на водних об’єктах та надання першої медичної допомоги потерпілим.

вихователь – методист, сестра медична старша

07.05.2019

7

Обладнання куточок  та папки – пересувки «Безпека на воді».

8

Розміщення інформації на сайті закладу.

діловод

9

Організовувати конкурси дитячих малюнків з запобігання дитячого травматизму (з вимогами відповідно віку дітей):

• «Відпочинок біля водойм»

22.05.2019

10

Організувати читання художньої літератури з питань збереження життя і здоров’я дітей.

щотижня

11

Продовжувати знайомити дітей з правилами поведінки у надзвичайних ситуаціях за темами:

-  „Перша допомога”;

12

Використовувати в роботі з дітьми спеціально створені ігрові ситуації, вводити їх елементи у зміст сюжетно-рольових ігор „Транспорт”, „Поліклініка”, „Пожежники”, „Рятівна служба” та ін..

щотижня

13

Поповнити оснащення закладу розробками, наочними та методичними посібниками, літературою з розділу „Охорона життя та зміцнення здоров’я дітей”.

травень

14

Забезпечувати оперативний збір інформації за кожним нещасним випадком

завідувач Шмельова Н.О.