15 квіт. 2021

Вітаємо!!!

Вітаємо з І місцем ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2021 році у номінації «Вихователь-новатор» Лобанову Наталію Олександрівну, вихователя нашого закладу! Бажаємо успіхів та натхнення!
10 квіт. 2021

Загальноміський суботник!

З нагоди Дня довкілля в закладі проведено загальноміський суботник. Працівники активно долучилися до припирання власної та прилеглої території.
7 квіт. 2021

Миючі засоби за бюджетні кошти

З метою забезпечення належних санітарних та протиепідеміологічних заходів до нашого закладу завезено миючі засоби.
5 квіт. 2021

Музейна педагогіка.

Міні проєкт щодо створення "Міні музеїв" різної тематики з залученням батьків. Є однією з форм роботи музейної педагоіки.
24 бер. 2021

"Розповімо дітям про хліб"

Цікаве та пізнавальне заняття проведено в старшій групі нашого закладу. Вихованцям розповіли про весь процес приготування хліба та хлібобулочних виробів, від вирощування зерна, помелу муки та виготування смаколиків та хліба. На практичному занятті діти готували з солоного та дріжжевого тіста коржі,пряники та пиріжки.
12 бер. 2021

На Масляну всіх вітаємо, радо зиму проводжаємо!

Масляну святкували, люту зиму проводжали. Були танці, були співи Та й млинці усім на диво. Ой, яке ж то гарне свято – Вас дозвольте привітати!
9 бер. 2021

"Уклін тобі, Тарасе"

Тарас Шевченко – це символ єднання української нації, уособлення свободи, код українства, неосяжне й багатогранне явище української культури. З нагоди відзначення дня народження великого українського поета Т.Г.Шевченка в закладі проведено ряд виховних заходів.
5 бер. 2021

Свято Весни та всіх жінок!!!

Це для вас сніги розтали, Це для вас прийшла весна. Ви собою полонили Наші душі і серця.
1 бер. 2021

Заняття доброти !

Традиційно, 1-2 березня , в закладі проводяться заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. В ході занять, відповідно до вікових особливостей дітей, розкрити такі питання: - домашні тварини це -відповідальність, а не іграшка; - причина появи безпритульних тварин.
19 лют. 2021

Основа безпеки на вулиці - правила дорожнього руху

З метою поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків з 15 по 19 лютого в закладі проведено "Тиждень безпеки дитини". Під час "Тижня безпеки дитини" проведено ряд заходів, а саме: -конкурс дитячих малюнків, -консультації,-рухливі ігри,-сюжетно рольові ігри,-бесіди та інші.