16 лют. 2022

16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання!

Колектив та вихованці нашого закладу приєдналися до проведення заходів присвячених Дню єднання, метою яких є показати, що українці єдина нація, яка любить свою Батьківщину та рідну землю.
15 лют. 2022

Дуже схоже, що вже весна до нас прийшла!

Сьогодні Стрітення! Чудово! І сонце в небо попливло та усміхнулось світанково, щоб світло й тепло нам було. Хай літо зиму переможе, бо так вже хочеться тепла. А так і буде. Дуже схоже, що вже весна до нас прийшла.
7 лют. 2022

Конкурс "Моя улюблена ранкова гімнастика"

В закладі щороку проводиться фізкультурна розвага «Моя улюблена ранкова гімнастика». Учасники розваги заряджаються позитивом, демонструють власні вміння, творчі знахідки, а педагоги оцінюють професійні «родзинки» колег. Вихованці закладу підтверджують, що рух і позитивні емоції – шлях до міцного здоров’я.
31 січ. 2022

Ну просто казка і багато див !

А надворі біленько і пухнасто, летів сніжок вночі і все накрив. Повсюди гарно, чисто і сріблясто. Ну просто казка і багато див.
17 січ. 2022

"Вільна гра"

Конкурс серед педагогів
23 груд. 2021

"Святкувати нам вже час, З Новим Роком, друзі, вас!"

В закладі розпочалися Новорічні свята. Під час свята малюки з задоволенням показували свої артистичні здібності, емоційно виконували пісні, танці, хороводні ігри, розгадували загадки, декламували вірші, згадали відомі казки, закріпили знання про зиму, традиції та звичаї цієї пори року. Та найголовніше, – дошкільнята отримали довгоочікувані новорічні подарунки від Харківського міського голови І.О. Терехова.
17 груд. 2021

"Святий Миколай до нас завітай"

Під такою назвою проведено розвагу для дітей старшого віку. Дітлахи з нетерпінням чекали на свято Миколая. Заздалегінь написали листівки з побажаннями, вивчили вірші - привітання та радо зустріли святого Миколая!
7 груд. 2021

Тренінг "Фасилітація гри"

Для педагогів закладу проведено супроводжуючий тренінг "Фасилітація гри" в рамках проєкту "Сприяння освіті".
19 лист. 2021

"Щоб не трапилось біди, обережні будьте ви"

З 15 по 19 листопада в закладі проведено "Тиждень безпеки дитини". Метою цього заходу є вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров′я під час надзвичайних ситуацій. З вихованцями в ігровій формі проведено ряд заходів.
12 лист. 2021

Один, два, три-осінь в ліс нас приведи !

Для вихованців молодшого віку проведено розвагу "Лісові мешканці"Ліс- це дім для рослин, тварин, комах, птахів. - Які тварини живуть у лісі? - Як вони готуються до зими? - Як готуються до зими птахи? - А що сталося з рослинами лісу з приходом осені? На всі ці питання діти отримали відповідь в процесі гри. А як висновок: "Не забувайте, будь ласка, любити і берегти природу".