13 лют. 2020

Науково-методичний семінар

На базі Харківської гуманітарно педагогічної академії проведено науково-методичний семінар "Діалоги про виховання". Завідувачу нашого закладу висловлено подяку за вагомий внесок в організацію та проведення семінару.
13 лют. 2020

У рамках проекту "Шкільний працівник поліції"

Згідно графіку,старшим лейтенантом поліції Петуховим М.Г.,проведено профілактичну бесіду з вихованцями старших груп про правила дорожнього руху. Щиро вдячні Управлінню патрульної поліції у Харківській області ДПП за змістовну та цікаву роботу з дошкільнятами.
10 лют. 2020

Огород на вікні

За вікном морозно та сипе сніжком місяць лютий. А у нас на вікні буяє чудо-огород. Дітлахи власноруч посіяли насіння та доглядають за рослинками. Кожного ранку спішать до підвіконня та спостерігають за змінами.
3 лют. 2020

"Разом прикрасимо садок"

Під такою назвою в закладі проведено практичне заняття для батьків. Вдячні за плідну співпрацю та до нових зустрічів.
31 січ. 2020

"До нас завітав Мийдодір"

З метою формування культурно-гігієнічних навиків в закладі проведено розвагу для дітей всіх вікових груп.
17 січ. 2020

"Водохрещя йде до нас"

Напередодні свята водохрещя в закладі проведено спортивну розвагу для вихованців молодшого, середнього та старшого віку.
11 січ. 2020

Всесвітній День "Дякую"

Найсвтліше свято в році насичене світлом, теплом, відкритістю і щирістю побажань. Слова вдячності змушують знову і знову робити гарні вчинки.
24 груд. 2019

Конкурс поробок "Зима-чудова пора"

Велику кількість поробок на новорічну тематику висталено на центральному вході нашого закладу. Батьки та вихованці створили святковий, новорічний настрій. Сьогодні відбулося нагородження учасників конкурсу.
23 груд. 2019

Новорічні свята тривають!

Напередодні Новорічного свята вихованці нашого закладу отримали цікаві, яскраві та пізнавальні розмальовки від Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса.
21 груд. 2019

Незабаром Новий рік переступить наш поріг...

Солодкими подарунками зі святом світлим і казковим привітав малечу Харківський міський голова Геннадій Адольфович Кернес